Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[20.09] Dys - jazda indywidualna na czas
#31
Cytat:Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom VI "czasówki" LTC za udział i zapraszamy na nasze imprezy w przyszłym sezonie.
Prosimy również osoby posiadające zdjęcia z wyścigu o ich przesłanie na adres mailowy LTC lub <!-- e --><a href="mailto:michalbadach@poczta.onet.pl">michalbadach@poczta.onet.pl</a><!-- e --> . Pozwoli nam to stworzyć galerię imprezy.
to chyba do ciebie pawel Wink
Odpowiedz
#32
impreza świetna, bardzo miło było przyjechać do Dys...co do grona zawodników to widac było, że fachowa grupa lubiaca sympatycznie spędzić czasSmile mamy tylko jedno zastrzeżenie....w kategorii 0-29 lat zawodnik, który zajął 8 miejsce jest z "Bike Team Kraśnik" a nie z "Bike Team Kościuszki" :] to taka mała korekta.....pozdrawiam serdecznieSmile
Odpowiedz
#33
Mikel, rozumiem, że to Ty byłeś tym ósmym który dołożył mi 1,5s ? :evil: ;-) W takim razie witamy na forum i zapraszamy na treningi Smile
Odpowiedz
#34
Tak to ja we własnej osobie ;-) forum mi sie spodobało, bo mozna spokojnie pogadać na rowerowe tematy.....a co do treningów to nie ma sprawy, akurat wybieram sie na studia do Lublina i szukam towarzystwa do wspólnych treningów, pozdrawiam :-)
Odpowiedz
#35
Zapraszamy Ale uważaj na Felka bo to cyborg na rowerie ja ni wróci ze średnią 40 do domu to nie może zasnąć
Odpowiedz
#36
ok bede pamiętał :-) to widze, że porządna z was ekipa, zresztą u nas w Krasniku też powstał dobry zespół...dopiero zaczynam sie pokazywac na wyscigach, ale widac, że są chęci i zapał do jazdy, a to chyba najwazniejsze ;-) i dzięki serdeczne za zaproszenie, napewno skorzystam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości