Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#21
Yanq napisał(a):Moi mili kiedy ruszają zapisy? Poganiam bo w weekend wyjeżdżam a chciałbym miejsce zaklepać :-P
Wszystko wskazuje na to że zaraz po niedzieli czyli 12 maja. Więc możesz spokojnie weekendować :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#22
Pielgrzymowałbym, ale pozostaje mi "pielgrzymowanie" do Wisły.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#23
Jurek S napisał(a):Wszystko wskazuje na to że zaraz po niedzieli czyli 12 maja.
Od poniedziałku będzie się działo ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
mariobiker napisał(a):Jurek S napisał/a:
Wszystko wskazuje na to że zaraz po niedzieli czyli 12 maja.
Od poniedziałku będzie się działo ;-)

SPRZEDAM jedno miejsce na pielgrzymkę rowerową Lublin-Jasna Góra, lipiec 2014.
Cena wywoławcza 100zł.
Proszę śledzić mój profil, miejsce na pielgrzymkę będzie wystawione na allegro w przyszłym tyg.
Wygrany będzie mógł określić w której grupie pojedzie, oraz u kogo będzie nocował w Bałtowie.

Gratis daję podwózkę z Nowej Słupi na Św. Krzyż (do ustalenia z kierowcą busa).
Dodatkowo jako jedyny uczestnik pielgrzymki dostanie deser po obiedzie na Św. Krzyżu.
Jeżeli wygrany wyrazi wolę spowiedzi u jednego z księży, mogę załatwić lekką pokutę ( dodatkowe 100zl).

W innej aukcji będzie wystawiona komfortowa miejscówka do spania w szkołach (brak chrapiących sąsiadów, bez przeciągów), cena 100zł za 1 miejscówkę.

Nie kończę aukcji przed czasem.

Jest jeszcze jedna opcja, ale to będzie płatne u kierownika kolumny (500zł), wywiady z lubelskimi mediami (Kurier Lubelski, Radio Plus, TVP Lublin) w dniu wyjazdu.

Zapraszam do licytacji.
Dogadamy się:-)
;-)
Odpowiedz
#25
Sylwek dałeś czadu ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#26
Czyżby to dzisiaj był ten wielki dzień? :->
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
mraugorzata napisał(a):Czyżby to dzisiaj był ten wielki dzień? :->

Nie wiem, ale ja już siedzę w blokach startowych :mrgreen:
Odpowiedz
#28
Są pewne perturbacje. Wszystko w rękach Maćka naszego głównego Admina. Smile
Maćku, czujesz to napięcie? :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#29
Zauważyłem, że na stronie pielgrzymki pojawił się formularz zgłoszeniowy - a więc to chyba już :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
Zaczynami zapisy na Pielgrzymkę. W związku z problemami technicznymi z Formularzem na stronie Pielgrzymkowej - w tym roku zbieramy zapisy za pomocą Formularza przesłanego drogą mailową na adres: <!-- e --><a href="mailto:pielgrzymka@rowerowylublin.org">pielgrzymka@rowerowylublin.org</a><!-- e -->

Formularz jest do pobrania tutaj:

Formularz Zgłoszeniowy

W razie problemów z bezpośrednim jego otworzeniem - ściągnijcie go sobie na kompa (prawym przyciskiem myszy "Zapisz element docelowy jako" i wtedy powinno być z nim wszystko ok.)

Wypełniajcie i wysyłajcie do nas jak najszybciej.
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości