Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ile czego pić
#1
Mam iso+ z olimpu i nie wiem ile pić izotonika a ile wody... 0,5l iso i1l wody to dobre połączenie?
Odpowiedz
#2
adr napisał(a):Mam iso+ z olimpu i nie wiem ile pić izotonika a ile wody... 0,5l iso i1l wody to dobre połączenie?
Ja przede wszystkim nie pijam takich wynalazków. Mój napój to woda, miód (cztery łyżeczki na 1 l) + cytryna lub sok. W lecie dodaję odrobinę soli. No i wszystko zależy jak intensywnie i jakie długie odcinki jeździsz. A już wiem, że tak nie jest :-D więc na Twoim miejscu darowałbym sobie takie napoje.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Szkoda zdrowia na chemiozę,może na zawodach przy dużym obciążeniu się skuszę na izotonik,stosuję takie mieszanki jak opisał Jurek (z tym ,że mniej miodu :->) i wystarcza
Co do ilości każdy chyba inaczej odczuwa pragnienie,dla mnie 0,5l na godzinę jest w sam raz.
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#4
Vitargo
Who Dares Wins
Odpowiedz
#5
adr napisał(a):Mam iso+ z olimpu i nie wiem ile pić izotonika a ile wody... 0,5l iso i1l wody to dobre połączenie?

Masz gotowy isotonic czy koncentrat?
Jeśli koncentrat to napój isotoniczny rób dokładnie według opisu (na opakowaniu wszystko dokładnie jest napisane).
A ile pić?
Nie chcąc komentować takiego pytania odpowiem Ci:
Pij tyle aby się nie odwodnić :mrgreen:
Niektórzy powiadają, że jeśli zaczynasz odczuwać pragnienie... to już jest za późno :mrgreen: :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#6
Calme napisał(a):Vitargo
Aspartam Smile
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#7
darist napisał(a):Pij tyle aby się nie odwodnić :mrgreen:
2L / 100 km ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
W takim razie będę robił hipotoniczny:-)
Odpowiedz
#9
Również piję to co Jurek i dorzucam jeszcze rozpuszczalną tabletkę magnezu. Nad Vitargo się jeszcze zastanawiam ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Izotoniki ze sklepu są dobre na wyścigi ciężkie treningi. Na pozostałe treningi i przejażdżki można stosować np. sok Herbapolu rozrabiany z mineralną, albo właśnie izotoniki domowej roboty. Aspartam jest be, ale izotoniki, które go nie zawierają (np. Isostar) są dużo droższe w porównaniu z np. HOTem czy Isoplusem. Coś za coś, ja tam czasami stosuję, im mniej wiesz o ich składzie, tym bardziej będą Ci smakować Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości