Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawka po babsku - 21 maja, g. 17.30, LKJ
#1
No to ten teges.
Czas chyba zacząć sezon babskich ustawek, czyż nie? ;-) Ostatnia taka zacna impreza odbyła się w sierpniu 2013. Ponieważ niefortunnie rzuciłam hasełko w shoutboxie, a jestem z tych co raczej nie rzucają słów na wiatr, to zapraszam ;-)

Absolutny brak planu i pomysłu gdzie by tu pojechać (mile widziane propozycje), odbijemy w kierunku Zalewu i gdzieś dalej. Będzie teren, myślę, że to grubsze błoto do środy powinno się trochę osuszyć, ale nie spodziewajmy się super-ekstra-suchych tras. Ja swojego shreka na razie nie myję po dzisiejszym :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
No nareszcie ktoś coś zadziałał w tym temacie :-) Będę :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
mraugorzata napisał(a):(...) Będzie teren, myślę, że to grubsze błoto do środy powinno się trochę osuszyć, ale nie spodziewajmy się super-ekstra-suchych tras. Ja swojego shreka na razie nie myję po dzisiejszym :-P
Gosiu, osłabiasz moją wolę bo ja jutro wybierałem się na myjkę z moim rowerkiem. :-D
Co prawda w środę ma trochę popadywać, :-P ale przybędę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
W takim razie nie myjemy rowerów ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
Jurek S napisał(a):Gosiu, osłabiasz moją wolę bo ja jutro wybierałem się na myjkę z moim rowerkiem.
Też miałam taki plan, bo powinnam oddać rower do serwisu.
Ale jakoś cały czas mi nie po drodze, jakieś ciekawsze plany. Najlepsze jest to, że jak mi dzisiaj napęd trochę błotka złapał, to łańcuch przestał przeskakiwać, więc chyba to naturalne środowisko Gary'ego. Zresztą ostatnie badania dowiodły, że zbyt czyste otoczenie powoduje alergie ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
Gosiu, jako pierwszy kfiatek po Tobie :-D zgłaszam wielką chęć na przybycie.
To będzie moja pierwsza kfiatowa ustawka :mrgreen:
Odpowiedz
#7
katka napisał(a):Gosiu, jako pierwszy kfiatek po Tobie :-D
Hmm, chyba jednak drugi :mrgreen: :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
damian.s napisał(a):
katka napisał(a):Gosiu, jako pierwszy kfiatek po Tobie :-D
Hmm, chyba jednak drugi :mrgreen: :-P
Cepiosz się ;-)
Odpowiedz
#9
katka napisał(a):
damian.s napisał(a):
katka napisał(a):Gosiu, jako pierwszy kfiatek po Tobie :-D
Hmm, chyba jednak drugi :mrgreen: :-P
Cepiosz się ;-)
Tak wyczuwam, że to o mnie chodzi :-P Tak czy inaczej musisz Kasiu wiedzieć, że jako Storczyk mam wejściówkę na wszystkie KFIAT-owe ustawki :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Jurek S napisał(a):Tak czy inaczej musisz Kasiu wiedzieć, że jako Storczyk mam wejściówkę na wszystkie KFIAT-owe ustawki :mrgreen:
Czapki z głów :!:
Przyznaje się bez bicia, że w tym wypadku najnormalniej po ludzku nie skojarzyłam :oops:
Wybacz Jurq, to był mój przedostatni raz ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości