Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin MTB Maraton - edycja 2014, 21 czerwca 2014
#21
Wszystko fajnie pięknie lecz nie mam kasku!
#22
marcin_14_95 napisał(a):Wszystko fajnie pięknie lecz nie mam kasku!
To trzeba zakupić
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#23
Jest płasko chyba wystartuję.
#24
Szanowni Państwo,

W związku z niską frekwencja, impreza Lublin MTB Maraton II edycja w dniu 21 czerwca 2014 zostaje odwołana.

Ci wszyscy, którzy zapłacili, a nie chcą startować w sierpni proszeni są o kontakt z Panem Cezarym Wichą drogą mailową: <!-- e --><a href="mailtoConfusedtart.lublin@wp.pl">start.lublin@wp.pl</a><!-- e -->
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#25
Ehh, no ale dużo osób rejestrowało by sie dopiero na miejscu przed startem, sam tak miałem zrobić no i 7 moich znajomych więc frekwencja by jeszcze wzrosła! Grrrrr
#26
Jakub.P napisał(a):Ci wszyscy, którzy zapłacili, a nie chcą startować w sierpni proszeni są o kontakt z Panem Cezarym Wichą drogą mailową: <!-- e --><a href="mailtoConfusedtart.lublin@wp.pl">start.lublin@wp.pl</a><!-- e -->

W jakim sierpniu ? Albo już mocno zmęczony jestem , bo w ciągu dnia chyba widziałem innego posta...
#27
Termin czerwcowy jest odwołany. Pojawił się sierpniowy. Można pozostawić opłatę i wystartować w sierpniu.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#28
Panie, co to za bajzel?
I dlaczego takie info nie przychodzi z systemu rejestracji? O odwołaniu dowiedziałem się zupełnie przypadkiem..
#29
Wszystko wina prezesa RL, bo nie pomógł w organizacji Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#30
Cytat:Wszystko wina prezesa RL, bo nie pomógł w organizacji Wink

Ciebie nie oskarżam Grzegorzu. Informacja przyjdzie na pewno.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości