Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilnie potrzebuję towarzysza/ki na wypad dzisiaj nad zalew z
#11
Wojtek napisał(a):Norbert, Damian wybieracie się na dzisiejszy KFIAT? Jaka trasa ? Może czas trasy bardziej mnie interesuje bo nie wiem jak ładować baterieSmile
Ładuj do oporu bo przewiduję parę sesji fotograficznych :-P
Możesz też wpisać się we właściwym temacie. Taka to u nas już tradycja :-D
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 5&start=50

No i oczywiście, ze sie wybierają. Tu wszyscy faceci tylko czekają na takie okazje :oops:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Wojtek napisał(a):Może czas trasy bardziej mnie interesuje bo nie wiem jak ładować baterieSmile
Z tego co pisała Mraugorzata do przejechania jest około 40-45km, zakładając spokojne tempo 16-20km/h, to wyjdzie coś pomiędzy 2-3 godziny.

Edit. Widzę, że pisałem razem z Jurkiem :-) Zatem potwierdzam wszystko co napisał :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
damian.s napisał(a):
Wojtek napisał(a):Może czas trasy bardziej mnie interesuje bo nie wiem jak ładować baterieSmile
Z tego co pisała Mraugorzata do przejechania jest około 40-45km, zakładając spokojne tempo 16-20km/h, to wyjdzie coś pomiędzy 2-3 godziny.

Edit. Widzę, że pisałem razem z Jurkiem :-) Zatem potwierdzam wszystko co napisał :mrgreen:
Ale dałeś rozrzut. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Myślę, że może wyjść mniej km Undecided Praktyka mnie nauczyła, że zawsze rąbnę się o dyszkę :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#15
Dzieki wszystkim za info.nie jestesmy w aptece wiec chyba nie musze miec precyzyjnych danych.byle bym wrocil do domu przed zmrokiem bo nie mam przedniego światłaSmileno i mam nadzieje ze dam rade bo ja to taki "niedzielny cyklista" Big Grin
Odpowiedz
#16
Koncze prace i gnam do domu sie ogarnać na wypad.Do zobaczenia w krotce..
Odpowiedz
#17
siemka! że tak wtrące wyjeżdzacie 0 17;15, czy mały poślizg?? i w którą stronę się kieujecie jak bym nie zdążył pod lkj
codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem
Odpowiedz
#18
17.30 pod LKJ. Jedziemy kawałek ścieżką rowerową, a potem w prawo Janowską i do Starego Gaju. Więcej w tym temacie:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 65&start=0
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości