Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE - Kobiety w teren! 28 maja, LKJ, g. 18.00
#1
Idąc za ciosem ;-) zapraszam na kolejną terenową babską ustawkę :->
Tym razem pojedziemy na południe, trasę może mniej więcej rozrysuję ;-) Będzie trochę przez Dąbrowę, potem pola i łąki nad Bystrzycą, a na sam koniec zahaczymy o Stary Gaj.
Dystans: około 40 km + dojazdy.
Błota nie gwarantuję, myślę, że jeśli będzie to w szczątkowych ilościach.
Weźcie lampki, szczególnie osoby, które dojeżdżają z dalszych dzielnic.

I jedna uwaga. Nad Zalew i potem kawałek po Dąbrowie będziemy poruszać się ścieżką rowerową. Proszę o zdyscyplinowanie tam, nie jedźmy całą szerokością i nie wyprzedzajmy na wariata.

Podaję z kilkudniowym wyprzedzeniem, żebyście zdążyli sobie zaklepać środowe popołudnie ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Obecna :-)
Odpowiedz
#3
Również zamierzam się pojawić :-)

mraugorzata napisał(a):Błota nie gwarantuję, myślę, że jeśli będzie to w szczątkowych ilościach.
To dobrze, bo jutro mam zamiar umyć rower :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
nie będę gorszy od poprzedników :-)

ale poczekam z myciem roweru jeszcze trochę, może jednak błotko się uchowa jakieś

poza tym z mojego roweru już zaczyna samo odpadać :mrgreen:
Odpowiedz
#5
Powinienem się zjawić Smile
Odpowiedz
#6
I ja prawdopodobnie dotrę, tym razem zabierając ze sobą (zdecydowanie większego niż ostatnio) brata. ;-)
Odpowiedz
#7
Wstępnie i ja się piszę.
Odpowiedz
#8
Mam wielką ochotę dołączyć do Was! :->
Kobietki, ale co z tymi kobiecymi atrybutami typu spódnice, kwiaty we włosach, podkreślone oko? ;-)
Odpowiedz
#9
Marysiu, jakbyś zapytała się jeszcze o lakierowane paznokcie, to JuraS coś by na ten temat napisał ... :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
marys napisał(a):kwiaty we włosach
Kfiaty we włosach potargał wiatr :-)

A jak patrzę na prognozy pogody, to Gośka chyba na jutrzejsze przedpołudnie specjalnie ten deszcz zamówiła :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości