Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 czerwca 2014 , LKJ :-D g. 18
#31
niestety LKJ odnalazlam dopiero 15 po 18 i juz nie zdazylam na peleton Sad ale tak to jest jak sie nie zna miasta...nastepnym razem juz chociaz bede wiedziala gdzie jechac...kiedy organizujecie kolejny wypad ? Tym razem jezeli nie ograniczy mnie praca to chetnie dolacze Smile
Magda
Odpowiedz
#32
Magdat napisał(a):niestety LKJ odnalazlam dopiero 15 po 18 i juz nie zdazylam na peleton Sad ale tak to jest jak sie nie zna miasta...nastepnym razem juz chociaz bede wiedziala gdzie jechac...kiedy organizujecie kolejny wypad ? Tym razem jezeli nie ograniczy mnie praca to chetnie dolacze Smile
Magdo w takim razie musisz jeszcze obczaić parę naszych miejsc gdzie się spotykamy :-P . LKJ juz masz zaliczony, mamy jeszcze Lukoil na Jana Pawła II, Spółdzielczości Pracy + pochodne od tych miejsc :-D . Wniosek - bierz poprawkę na odnalezienie miejsca :-o . A co do wypadów to obserwuj tę część forum Rekreacyjnie i turystycznie. Na sobotę i na niedzielę są już zgłoszone wyjazdy. Ufff, ale się rozpisałem.

No dobrze. Zupełnie niespodziewanie zaliczyłem ekstra wieczorny wypadzik. Co złego to nie ja (mostek jaki był taki był, ale był :-P ) Podziękowania dla Gosi Kierowniczki i wszystkim za miło spędzony czas. :-D
No i trzeba odnotować, zapisać w annałach, że Tom się pojawił na ustawce. :-o
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
Małgorzato było epicko :-D
+1 za błotko
Hmm, co prawda pojawił się asfalt :-P ale mogliśmy z niego podziwiać piękne widoczki, więc jest Ci to wybaczone :mrgreen:

Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas, warto było się urwać z pracy ;-)

Jurek S napisał(a):[...]No i trzeba odnotować, zapisać w annałach, że Tom się pojawił na ustawce. :-o

Oj tam, oj tam :-P
Odpowiedz
#34
Ja również przyłączam się do podziękowań. Co tu wiele pisać - kto nie był, niech żałuje :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#35
Magdat napisał(a):kiedy organizujecie kolejny wypad ?
Teraz jest sezon, więc prawie codziennie coś się dzieje ;-)

Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie ;-) Chyba tylko dlatego, że jechałam z przodu, to nie słyszałam narzekań na kurz :-> A ilość komarów to już nie moja wina.

Tak, mostek faktycznie nie ten. I nie do końca ta trasa, co chciałam :-D Ale na bank kiedyś tam trafię! :-D Zatem zostało coś jeszcze do zaliczenia następnym razem, tylko muszę pokombinować, żeby nie jeździć ciągle wzdłuż tych torów :roll:

Dzięki za wszelkie podpowiedzi na trasie i informowanie mnie gdzie się aktualnie znajdujemy :-D Cóż, babska ustawka pełną gębą, kobieta straciła orientację w terenie :lol:

Mam ze 3 zdjęcia z telefonu, ale coś mi się nie chce chmurka ładować, a nie chce mi się szukać kabla :-P

Edit.
Załadowały się
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
mraugorzata napisał(a):Załadowały się
Nawet jedna fotka wystarczy aby ustawka była zaliczona ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
mariobiker napisał(a):Nawet jedna fotka wystarczy aby ustawka była zaliczona
Najpierw przez przypadek dałam zły link, teraz powinny być już 4 :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#38
Środę uznaję za zaliczoną :->
Babska ustawka pełną gębą, teren, kurz, kałuże, łąki, mosty itp., itd., wytrzęsło mnie dzisiaj niebotycznie :roll:
Panie i Panowie, bardzo dziękuję za genialny przedwieczór :mrgreen:
Odpowiedz
#39
I jeszcze ja z paroma zdjęcia z BUT-a się dołączam :-D
https://plus.google.com/photos/10397278 ... banner=pwa
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#40
Jurek S napisał(a):BUT
Babska Ustawka Terenowa? :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości