Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót z VI Pielgrzymki (23-24.07.2014)
#21
Rezygnuję z powrotu rowerem Częstochowa-Lublin,jadę z Krzyśkiem_63 do Ojcowa,Wadowic i Zakopanego.A dalej zobaczymy :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#22
JuraS napisał(a):Rezygnuję z powrotu rowerem Częstochowa-Lublin,jadę z Krzyśkiem_63 do Ojcowa,Wadowic i Zakopanego.A dalej zobaczymy :-> .

Wiesz, że będzie Cie tutaj brakowało ;-) , kto będzie lajtowe ustawki robił. No ale szerokości Panowie.

Fajna przygoda się szykuje. Gratki
Odpowiedz
#23
JuraS !Brawo Jurek, to świetna decyzja i bardzo mnie cieszy. Ranga wycieczki od razu dwie półki w górę. Pozdrowienia.
Odpowiedz
#24
JuraS napisał(a):Rezygnuję z powrotu rowerem Częstochowa-Lublin,jadę z Krzyśkiem_63 do Ojcowa,Wadowic i Zakopanego.A dalej zobaczymy :-> .
No to z deklarowanych na powrót do Lublina zostaliśmy tylko z Noorbim. Nie wiem jak On, ale pewnie pojedziemy z Wami do Zakopca i na pewno ja wrócę z Zakopanego pociągiem, bo mnie nie dadzo urlopu więcej :-(
Odpowiedz
#25
Janusz M napisał(a):Ranga wycieczki od razu dwie półki w górę.
Jakie dwie, chociaż cztery przecież JuraS to kierownik Dream Teamu :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#26
katka napisał(a):Nie wiem jak On, ale pewnie pojedziemy z Wami do Zakopca i na pewno ja wrócę z Zakopanego pociągiem, bo mnie nie dadzo urlopu więcej
Kasiu,hm ,jakby tu powiedzieć.Jedziesz z nami do Zakopca,hurra :-> .I miej na uwadze te pół szklanki pełne :mrgreen: .W razie powrotu z Zakopca pociągiem będziesz pod dobrą opieką,mianowicie Yanga ;-) .A może jeszcze kogoś :?:
Doomy napisał/a:
kto będzie lajtowe ustawki robil
Piotrze,zapomniałeś o Damianie :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości