Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[aktualne]18.06.2014, LKJ, g. 18- Babska Ustawka Terenowa
#11
Trzeba gdzieś pojechać i tyle ... Nieważne gdzie, nieważne z kim, ważne by jechać - życie to ciągła podróż ... :mrgreen: Zatem będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
mraugorzata napisał(a):na razie tylko Damian deklarował uczestnictwo, to myślę, że może zgodzi się on poprowadzić gdzieś grupę.
No jak trzeba to poprowadzę :-)
Żeby już nie zakładać nowego tematu - ja pojawię pod LKJ o 18.00. Nie wiem czy będzie terenowo, nie wiem czy będzie babsko, ale jeśli ktoś jeszcze się pojawi, to przejechać się możemy :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
radzik napisał(a):klik i nie musisz już nic Małgosiu odwoływać Wink
Zapewniam, że aż tak radykalne środki nie są konieczne.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#14
Dzięki Pani Kierowniczko za tą ustawkę ;-)
Zjawiły się dwie panie i czterech panów, na chwilę pod LKJ wpadł też sam prezes. Żeby ustawkę dobrze zacząć to najpierw pojechaliśmy do Zemborzyc na lody. Jak zjedliśmy lody, to stwierdziliśmy że mogliby nam dowieźć pizzę i jakiś izotonik i w zasadzie można pociągiem wrócić do Lublina ;-) Ale jednak pojechaliśmy dalej na rowerach, w zasadzie to był taki głównie asfaltowy BUT, ale kawałek terenu też był.
Z ciekawszych spraw - kolejny kolega ma nowe buty i nowy rower, na Węglinku jest nowy asfalt, niektórzy kierowcy dziś tak dawali czadu, że ogień szedł nie tylko spod kół - kto był ten widział :mrgreen:
No i to chyba na tyle. Aha, bym zapomniał Arrow https://picasaweb.google.com/1154095298 ... Jer6YDWpQE :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
damian.s napisał(a):na Węglinku jest nowy asfalt
Wow! Ale na całym? Taki ładny, fest gładki? Opowiadaj Kolego. Aż się chyba zaraz wybiorę sprawdzić Big Grin
damian.s napisał(a):na chwilę pod LKJ wpadł też sam prezes
No chyba jednak nie, pokaż dowód, że byłem Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
KermitOZ napisał(a):Wow! Ale na całym? Taki ładny, fest gładki? Opowiadaj Kolego.
Czy gładki? No nie wymagajmy od razu wszystkiego :-P Jest piękny suchy asfalcik wysypany w miejscu dziur, myślę, że ze trzy dni wytrzyma, potem wszystko wróci do normy :-P Ale z tym ogniem spod kół to najprawdziwsza prawda, może na Lublin112 coś się pojawi :-)
KermitOZ napisał(a):No chyba jednak nie, pokaż dowód, że byłem Tongue
Fakt, mój błąd - cofam wypowiedziane słowa :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#17
Dzięki za miłe popołudniowe dydłanie. Do następnego !
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
A to dowód w sprawie tego ognia spod kół: http://www.lublin112.pl/wjechal-skarpe- ... l-zdjecia/
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości