Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00
Powiem bardzo krótko - było jak zawsze zajefajnie. Fotek tym razem mało (Janek będzie miał więcej) Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 102014MTB#
Gratulacje dla WSZYSTKICH :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
Oj tak :-D Kto nie był niech żałuje! Było zarąbiście :mrgreen:
Zdjęcia, wywiady (Mario nie daruję Ci :oops: ;-) ) podium :mrgreen: ... Tylko tak jak Katka- czuję się OSZUKANA :!: taka sobota i wszystkie czytelnie zamknięte Cry Skandal :!:
Odpowiedz
Eliza napisał(a):wywiady (Mario nie daruję Ci )
Dobrze, że jest na kogo zgonić ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
Są jakieś oficjalne wyniki ?
Who Dares Wins
Odpowiedz
To Zdjęcie mnie rozwaliło. :-P Marta jak w ruchu ulicznym, rączkę wyciąga, tu skręcam :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
Wywiady...autografy...medale...fanki...
Nie wiedziałam, że ja same Gwiazdy fotografuje :mrgreen:
Gratulacje :mrgreen:

https://picasaweb.google.com/1136754109 ... jKj2hPf9Ug
Odpowiedz
Super fotki :mrgreen: DZIĘKUJEMY :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
Daliście czadu, tego jeszcze nie było w historii MTB :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
Taaaakkkk.... było wesoło :mrgreen: Fajnie uczestniczyć w takiej imprezie i totalnie nie mieć parcia na wynik. Bawiłem się doskonale! Gratulacje dla wszystkich uczestników! Oczywiście fotek na trasie było sporo, niestety te z lasu w większości się nie nadają do niczego. Jasne, że trasa była za słabo oznaczona ale, że wszystkie lokale w okolicy miały klientów w d... Confusedhock: Dziś nad Zalewem oprócz naszego MTB były rano zawody biegowe i później jakieś żeglarskie imprezy ale cóż najwyraźniej sezon już został zakończony i amen.

Zanim fotki to muszę Wam jeszcze opowiedzieć dzisiejszą historię Marty (arty). Wczoraj wołała o pomoc przy zdejmowaniu błotników bo nie pasują do nowych opon. Pojawiła się na starcie z półgodzinnym zapasem, nowymi oponami założonymi już na koła ale bez powietrza - no bo po napompowaniu przeszkadzały błotniki (rower przyprowadziła, nie jechała na nim na szczęście) -więc je odkręcamy. Zrobione więc można pompować - tylko czy ktoś ma pompkę do takich zwykłych rowerowych wentyli? :-? Jakoś zaadoptowaliśmy pompkę do presty - dymamy ale coś nie przybywa ciśnienia Undecided w tylnym kole jest kapeć :!: Czas już zaczyna gonić - Na szczęście Marta ma drugą dętkę - zawodowo z Radem zmieniamy kichę i wreszcie problem rozwiązany. Teraz tylko założyć koło i... nie wchodzi :!: Confusedhock: :-x Za wąski tylny, górny widelec. Na siłę wepchnęliśmy ośkę na miejsce ale boczne klocki Smart Samów szorują po widelcu - najgłośniejszy brzęczuch dzisiejszego MTB :mrgreen: no i o oporach nie wspomnę. Z tego wszystkiego Marta zapomniała jeszcze udekorować rower numerem ale na chwilę przed startem z tym tez zdążyliśmy. Efekt - skończyła na pudle w swojej kategorii - GRATULACJE!!!

Teraz moje fotki
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
Dzięki za kolejną lajtowa ustawke, pierwszą, na której zdobyłam medal ;-) Podziękowania w szczególności dla Pana Kierownika za pomysł i za to, że jednak przybyl, w innym przypadku zaplakalibysmy się na śmierć i pogrążyli w nieutulonym żalu :-( No i wielkie dzięki Yankowi, Radowi, Zieniowi i reszcie chłopaków za pomoc z kołami... Serio, jesteście wspaniali! Wirtualne buziaki dla Was! Mua! No i oczywiście last not least, podziękowania dla naszych reprezentantów medialnych w postaci Maria i Elizki, dzięki którym staniemy się sławni a wieść o nas rozejdzie się po całej Polsce (co najmniej) ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości