Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27 lutego, godz. 18.00, Pl. Litewski
#21
bardzo fajna sakwiarska wyprawa.
trasa
http://www.navime.pl/trasa/628952
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#22
Jedna z najlepszych mas, na których byłem, zarówno pod względem towarzystwa jak i trasy. W końcu zobaczyłem z bliska nasz "narodowy stadion".
A i pomysł z jazdą przy PKP też zacny. WIELKIE DZIĘKI :!:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
dzięki za eleganckie kółeczko
Odpowiedz
#24
Rado napisał(a):Jedna z najlepszych mas, na których byłem, zarówno pod względem towarzystwa jak i trasy
Dokładnie :mrgreen:
Atmosfera była fantastyczna :-D zresztą jak zwykle z Wami :mrgreen:
Dzięki wielkie i do następnego :-D
P.S. Janeczq czekamy na foteczki :mrgreen:
Odpowiedz
#25
Eliza napisał(a):Atmosfera była fantastyczna :-D zresztą jak zwykle z Wami :mrgreen:
Dzięki wielkie i do następnego :-D
P.S. Janeczq czekamy na foteczki :mrgreen:
No nie inaczej :mrgreen: :lol:
Odpowiedz
#26
Eliza napisał(a):P.S. Janeczq czekamy na foteczki

Yanq napisał(a):Koniec - ja też tak będę robił, część zdjęć będę pokazywał jak już wszyscy zapomną Wtedy podobają mi się najbardziej

No to jeszcze trochę poczekamy :-P :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#27
Wiosnę czuć wyraźnie, wczorajszy wieczór już bardzo ciepły jak na luty. Zjawiło się jak dobrze policzyłem 19 osób i naprawdę spora część na rowerach z sakwami lub jakimś bagażem. Dziękuję wszystkim dzięki którym MASA ma swój niepowtarzalny klimat -zapraszamy za miesiąc :-P
Tu są zdjęcia
Muszę jeszcze wyprostować kwestię masy grudniowej. Rozmawiałem ze stałym uczestnikiem naszych MAS - Robertem (kojarzcie z charakterystycznym dzwonkiem na końcu peletonu). Nie ma Go na forum więc nie wiemy, że masa w grudniu jednak się odbyła - precedensu nie było i Robert jak zwykle jechał na jej końcu :-P :!: Dzięki Robercie za wytrwałość.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#28
Dziękuję Wszystkim :-D jak zawsze było bardzo miło :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#29
Dobre to było dzięki ;-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#30
Radku - od razu widać, że w sakwach pewnie styropian: https://plus.google.com/photos/10531815 ... 2333811704 ;-)

A tak na marginesie - będąc w weekend w Radzyniu, widziałem w piątkowy wieczór trzy rowery z sakwami krążące po Radzyniu - może to radzyński odłam sakwiarskiej masy krytycznej ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości