Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną - grupa RL
#51
mariox napisał(a):Na szczęście daleko nie jest, nie zdążycie po drodze za dużo przeczytać ;-)
Może kończyli kurs szybkiego czytania? :roll:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#52
Rado napisał(a):
damian.s napisał(a):Pytanie do grupy busikowej - czy ognisko robimy już w busie? :-P Nie znalazłem w regulaminie paragrafu, który by tego zabraniał :-P
Nie wiem Damianq, ale ja wezmę na wszelki wypadek: perkusję, gitarę, gitarę basową, sekcję dętą, trójkąt, skrzypce, altówkę, kontrabas, coś do bitów, mixer i to wszystko w JEDNYM :mrgreen:
Taaa... jazda busem ma swoje nieocenione plusy... 8-) Chyba wezmę blondynę :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#53
mraugorzata napisał(a):
mariox napisał(a):Na szczęście daleko nie jest, nie zdążycie po drodze za dużo przeczytać ;-)
Może kończyli kurs szybkiego czytania? :roll:

Ja proszę tylko stanowczo, żeby pasusy przypadające na kierowcę skrupulatnie przepisywać do osobnego kajecika, który inkryminowany powyżej kierujący przeczyta po dojeździe na miejsce przeznaczenia i zaparkowaniu auta.
Odpowiedz
#54
Wątek czytelniczy musi być Tongue, w sumie to należy promować wszelkie akcje czytelnicze ale nie wiem czy akurat z takich ministerstwo (bez)kultury byłoby zadowolone. Może weźcie Jakieś siatki na te książki i czasopisma, które po krótkim zapoznaniu nie przypadłyby Wam do gustu Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#55
Ja zamierzam wziąć jeden egzemplarz bardzo niszowej, dość rzadko występującej pozycji literackiej, którą w dużej mierze sam napisałem. Tak, tak, z upływem lat człowieka nachodzą refleksje dotyczące czasów minionych i pragnie podzielić się tak zapisanymi obserwacjami z otoczeniem ;-).
Dla czytelników popularnych, mainstreamowych twórczości dzieło to może się okazać dość mocną pozycją ;-).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#56
mariox napisał(a):Ja zamierzam wziąć jeden egzemplarz bardzo niszowej, dość rzadko występującej pozycji literackiej, którą w dużej mierze sam napisałem.
Mariusz, pamiętnik napisałeś ? Szkoda, że ja analfabeta ... ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#57
Rado napisał(a):Mariusz, pamiętnik napisałeś ? Szkoda, że ja analfabeta ...
Radku, nauczymy Cię czytać ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości