Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bukłak kellys TANK 20
#11
A w Lublinie w sklepach można kupić jakiś tani dobry bukłak czy na allegro jest najtaniej?
Odpowiedz
#12
Przy okazji polecam zaopatrzyć się w wycior do rurki,bo po jakimś czasie zbiera się w niej nieciekawy szlam.Kosztuje 30-40 zł ,ale można zrobić samemu z kawałka drutu i cienkich sznurówek Smile
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#13
Camelbaki sa swietne, uzywam juz od kilku lat, ale tak jak Daniel pisal trzeba regularnie czyscic, w moim syf sie zebral i juz chyba sie go nie da doczyscic i raczej kupie nowy. Co do bidonow to polecam Speca Wink Maja specjalna powloke Purist, opatentowana przez Speca, dzieki ktorej bidon sie nie zasmierduje. Dodatkowym atutem jest niekapiacy dziubek, a nic tak nie wkurza jak cieknacy bidon Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Co do camelbakow to od kilku lat mam b'twina z decathlonu i bardzo dobrze sie sprawdza. W porownaniu do konkurencji jest tani. Teraz dodatkowo zmodyfikowali jeden model i dali lepszy ustnik. I co ciekawsze nie jedzie lateksem (przynajmniej moj nie jechal), tylko jak zwykle w przypadku takuch rzeczy najlepiej jest sparzyc to goraca woda wewnatrz przed pierwszym uzyciem (Tylko nie wrzatkiem) http://www.decathlon.pl/bukak-500-1-l-id_8300754.html

Co do bidonow to polecam Enervita, na allegro sa bardzo tanie, a lepszych do tej pory nie mialem. Nawet spec sie nie umywa (a drozszy kilkakrotnie). Ciekawe rozwiazanie jest z ustnikiem, ktory zapobiega zapowietrzeniu sie bidonu. Jak beda chetni to moge zrobic grupowe zamowienie, bo i tak bede sobie zamawial kolejne, bo zgubilem dwa w tamtym roku.
http://allegro.pl/bidon-enervit-przezro ... 80768.html
Odpowiedz
#15
kupiłam ten, który polecał Mrozo tylko wersję 2 litrową, na pierwszy rzut oka jest nieźle, jakość całkiem całkiem, zero zapachu plasticzanego, jak się będzie sprawował sprawdzę w weekend, ale wydaje mi się, że nie będzie źle.
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#16
truskafka napisał(a):zero zapachu plasticzanego

Alko... skutecznie eliminuje obce zapachy :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
też kupiłem w decathlonie ;-)
Odpowiedz
#18
Bukłak przetestowany, z czystym sumieniem mogę go polecić, woda ma swój wodziany smak i zapach, worek łatwo się czyści, solidnie wygląda, ustnik jest wygodny w użyciu, rurka na tyle długa, że spokojnie można ją sobie dopasować do każdego plecaka. Za 45 zł nic lepszego się nie kupi Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#19
truskafka napisał(a):woda ma swój wodziany smak i zapach
Hmm, ale woda to chyba jest cieczą bez smaku i bez zapachu :mrgreen: Może to bukłak nadaje bezwonnej cieczy wodziany zapach i smak ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
Wodziany to wodziany, czyli bez smaku i zapachu Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości