Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29-05-2015 g.18 pl.Litewski
#21
No wlasnie jesli mysle "rower" to chce zeby bylo przyjemnie. To ma byc rozrywka i przyjemjosc, a nie strata czasu na spinanie sie zeby pokazac jakiemus urzedasowi, ze sa rowerzysci w miescie itd. Nie potrzebuje angazowac polityki do mojej przyjemnosci. Rower ma mi robic dobrze, nie zamierzam z tego na sile czynic ideologii i nawracac calego swiata na rower. Jeden ma rybki, inny znaczki, inny rower. Nie musze udowadniac, ze rowerzysci sa lepsi od filatelistow, bo nie sa. A masa jak bedzie legalna to nawet bedzie gorsza dla infry rowerowej, bo sobie byle urzedas bedzie mogl nia gebe wycierac przy byle okazji. Poza tym rower to nie jest moja religia, a ja nie jestem religijnym fanatykiem i nie zamierzam nawracajac na nia innych. Lubie za to sie spotkac z podobnymi do mnie swirami, masa jest do tego swietna okazja i nie widze potrzeby zeby na moje spotkania z kumplami brac jakis kwit od urzednikow, ksiedza czy tez jakiegos naczelnego rowerzysty.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
tak pojechaliśmy:

http://www.navime.pl/trasa/727150

trasa wymyślona pod Baobabem
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#23
zapraszam wszystkich Rowerzystów i Rowerzystki do Świdnika na kolejną ŚMK Smile
„Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały być coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem" - Dalajlama
Odpowiedz
#24
Jurek S napisał(a):Mariuszu, w tej sprawie będę śmiertelnie poważny i napiszę: Dewiantów nie brakuje
Nie wszyscy muszą być normalni. Gdyby tak było to nasza Ania - Roszpunka nie miała by co robić ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
Jurek S napisał(a):Może by warto pomyśleć nad zmianą formuły MK?
Z tym łamaniem przepisów to chyba tak źle na masie nie jest. No ok nie jedziemy w 15 os grupach ale nie tniemy na "czerwonym" nie wyprzedzamy aut z każdej strony itd... nie czuję się w każdym razie przestępcą przez swój udział.
A jeśli chodzi o zmianę formuły - jeśli dało by to jakiś efekt w postaci przyciągnięcia większej ilości cyklistów to ja uważam, że moglibyśmy spróbować przynajmniej kilka razy. Może jak ktoś raz przyjedzie to się wciągnie i będzie stałym uczestnikiem? Może pozna parę osób i odwiedzi forum? Ja powiem szczerze najpierw dowiedziałem się o RL a dopiero później o MK.
Wielu lubelskich rowerzystów to studenci - dlaczego nie przyjeżdżają? Nie sądzę, że tej akurat grupie przeszkadza łamanie przepisów. A może w większości lublinianie boją się jednak wjeżdżać na ulice bo nie raz słyszałem właśnie na masie, że "pierwszy raz w życiu jadę tak wśród samochodów"?
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#26
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Mariuszu, w tej sprawie będę śmiertelnie poważny i napiszę: Dewiantów nie brakuje
Nie wszyscy muszą być normalni. Gdyby tak było to nasza Ania - Roszpunka nie miała by co robić ;-)

Aniu Roszpunko - co robisz z dewiantami ? :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#27
Janek, dziękuje za konstruktywny głos. Akurat studentów rowerzystów to tak dużo nie ma. Mam przegląd z ostatnich Rajdów rodzinnych, w których brało udział do 300 osób, a może więcej i mnóstwo tam było rodzin z dziećmi większymi czy miejszymi oraz osób w średnim czy powaznym wieku :-D . Janek ostatnio nie łamiecie przepisów bo jest Was tak mało, że nie ma jak ich łamać :-P
Ale przyjmuję też do wiadomości głos Grześka mimo, że nie zgadzam się z nim. Wiem, że wiele osób by przyjechało na MK gdyby była np eskortowana przez Policję. Ale ponieważ MK w obecnej formule to nie moja bajka aż tak mocno nie będę się przejmował :-D
Oczywiście pomysł jednej czy dwóch MK tematycznych nie byłby zły. W moim odczuciu :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Jurku to zdradż nam te tematy o których myślisz .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#29
Cytat:Jurku to zdradż nam te tematy o których myślisz .
Warianty są proste, o których już nie raz pisałem:
1. MK tematyczna związana z jakąś ważną datą historyczną, wydarzeniem (w Warszawie robią np związane z Powstaniem Warszawski)
2. Zabezpieczenie takiej MK lub nawet zwyczajnej przez Policję.
3. Nagłośnienie tego w mediach. (radio eR, Lublin)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#30
Jurek, Ty prowokatorze!
Big Grin
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości