Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie 28.06, g. 9.30, Stary Most na Kalinie, Święto Roweru
#21
Jaroo i ja zarejestrowani.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
Trzydzieści parę km, myślę że ze 2 godzinki, może z haczykiem. Ale nie daję głowy ;-).

A Kozłówkę masz i tak po drodze na kilku trasach, więc jedź z nami do Lubartowa :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#23
Piszę się i ja ! Dawno nie kręciłem z Rowerowym Lublinem, mam nadzieję, że przygarniecie Smile
Dwie sprawy :
1. Wytłumaczy mnie ktoś gdzie jest dokładnie ten most na Kalinie (Kalina wiem gdzie jest Big Grin )
2. Powrót też razem, czy samemu na kocią łapę ?

Pozdro !
Odpowiedz
#24
Campino napisał(a):gdzie jest dokładnie ten most na Kalinie

Kliknij na STARY MOST NA KALINIE
Most na "celowniku" :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#25
Campino napisał(a):1. Wytłumaczy mnie ktoś gdzie jest dokładnie ten most na Kalinie (Kalina wiem gdzie jest Big Grin
Łotutu :mrgreen:
[Obrazek: c89607d9a8832235.jpg]
Who Dares Wins
Odpowiedz
#26
Oki doki, już powinienem trafić. Dziękówa ! Smile
Odpowiedz
#27
I ja pojade, jak lac nie będzie. Po raz pierwszy wyruszę. Jużem się zarejestrowala i nawet w pierwszej trzysetce się załapałam. Licze, ze wyzwaniu podołam. Stary most na Kalinie znam wiec będę punktualnie. Leci ktoś ze Sławinka... ? tobym się podpięła - mam kawalek do tego mostu ;-)
Odpowiedz
#28
mariox napisał(a):Trzydzieści parę km, myślę że ze 2 godzinki, może z haczykiem. Ale nie daję głowy ;-).

A Kotłówkę masz i tak po drodze na kilku trasach, więc jedź z nami do Lubartowa :-)

Tylko ja startuję z Firleja nie z Lublina, a chciałabym dołączyć do grupy Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#29
Może jedź do Lubartowa, bo nam tam chwilę zajmą formalności :-P

Ps. Wybieram się pod warunkiem, że do soboty Shrek stanie na własnych kołach :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#30
Jadę z wami :-)
Smile)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości