Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno sakw w Lublinie
#21
Ale Wy uważni jesteście :-P
Chodziło o to, że czerwone są bardziej widoczne niż czarne... I jedno na "cz" i drugie na "cz" :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#22
A ja dla odmiany ;-) polecam sakwy MSX (oczywiście czerwone :mrgreen: )
http://www.szumgum.com/sakwy-rowerowe-msx-kpl.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
Noorbi napisał(a):Jak chcesz organoleptycznie je sprawdzić to możemy się dogadać.

Z chęcią bym sprawdził, ale najpierw muszę kupić i zamontować bagażnik, co jest wyzwaniem, gdyż moim modelu KROSSa z 2014 zabrakło dziurek na bagażnik i trza nawierty robić Smile
______________
www.brephoto.pl
_____________________
insta: @brephoto.pl
insta: @secondeye.pl
Odpowiedz
#24
breme napisał(a):gdyż moim modelu KROSSa z 2014 zabrakło dziurek na bagażnik i trza nawierty robić Smile
Są specjalne bagażniki montowane do tylnego trójkąta ramy za specjalne obejmy.
Widziałam takie thule, ale drogie są (ponad 400 zł).
TEN chyba też nie wymaga tych wierceń.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#25
mraugorzata napisał(a):
breme napisał(a):gdyż moim modelu KROSSa z 2014 zabrakło dziurek na bagażnik i trza nawierty robić Smile
Są specjalne bagażniki montowane do tylnego trójkąta ramy za specjalne obejmy.


i pięknie takiego szukałem Smile
a powiedzcie mi jeszcze jak z błotnikami przy bagażniku i sakwami, błotnik pod bagażnikiem mieści się? Mam TAKIE
______________
www.brephoto.pl
_____________________
insta: @brephoto.pl
insta: @secondeye.pl
Odpowiedz
#26
-Błotnik raczej na pewno się zmieści.
-Bagażnik najlepiej kupić razem z sakwami - unikniesz problemu rozstawienia haków o którym pisze Mraugorzata.
- Ale przede wszystkim zapomnij o wierceniu w rowerzechyba, że to był żart ;-)
- i jeszcze możesz zwrócić uwagę by był maksymalnie spawany a nie skręcany (jak choćby ten z linka) Im mniej śrubek tym lepiej. A te obejmy można same kupić.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#27
Teraz też widzę, że ten bagażnik, co podlinkowałam, nie ma zaczepów na dolny hak Undecided Ale na 100% gdzieś widziałam takie, które nie wymagają wiercenia, opierają się o trójkąt i można przymocować sakwy. Niektórzy zakładają bagażniki na rowery z pełnym zawieszeniem i na to sakwy, więc różne kombinacje da się zrobić :mrgreen:
Te montowane tylko na sztycę mają niestety małą wytrzymałość (10-15 kg).
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#28
NIc nie trzeba wiercić. Też miałem taki problem. A TO załatwia problem.
Nie przejmuj się średnicą zacisku, dwie blaszki dystansujące które dorobiłem załatwiły sprawę.
Odpowiedz
#29
Noorbi napisał(a):Mam czarne. Jak chcesz organoleptycznie je sprawdzić to możemy się dogadać.

Gdzie i kiedy mogę Cie złapać? Mam już bagażnik. Z chęcią przymierze sakiewki :-)
______________
www.brephoto.pl
_____________________
insta: @brephoto.pl
insta: @secondeye.pl
Odpowiedz
#30
Hej David. Na priv wysłałem numer tel. Możesz dzwonić śmiało to się zgadamy. Jak nie odbieram to oddzwonię.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości