Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - propozycje
#11
Brałem udział w kilku grach miejskich/transportowych i nie było szans, żeby nie wygrał ich rowerzysta.

Chociaż chyba ciężko, by było inaczej. Autobus nie wygra póki co, bo nie jest w żaden sposób faworyzowany. Tylko pieszo nie ma szans. Autem można wygrać, jeśli punkty będą oddalone od siebie.

Do tej pory myślałem, że gry transportowe mają na celu jakąś rywalizację, sprawdzenie warunków miejskich, ale wynik do tej pory zawsze był ten sam. Przez co gra ta traci sens ogólnotransportowy, jedyne co pozostaje to rywalizacja wśród rowerzystów.
#12
Też mi się kilka razy zdarzyło brać udział w takich imprezach (często nawet tych samych) i na całej linii zgadzam się z Qavtanem (no może poza tym, że tylko pieszy nie ma szans, bo osoba poruszająca się autobusem nie ma ich tym bardziej ) Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#13
Ja mam 3 pomysły:
1) nauka serwisu dla Pań - bez podtekstów
2) biżuteria / użytkowe rzeczy ze zużytych części rowerowych: 1 2 3 itp.
3) pomysł na akcję / hepening: instagram.com/p/zErvxnoeCh/, przyczepić w kilku reperzentatywnych miejscach gdzie brak porządnych stojaków
#14
Warsztaty rowerowe dla kobiet są prowadzone w Wawie, można się wzorować i zasięgnąć doświadczenia: https://www.facebook.com/pages/Projekt- ... 9669111088
#15
qavtan napisał(a):Warsztaty rowerowe dla kobiet są prowadzone w Wawie
Na szczęście Lublin to nie Wawa i u nas kobitki mają facetów ;-) (od brudnej roboty :mrgreen: )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#16
mariobiker napisał(a):
qavtan napisał(a):Warsztaty rowerowe dla kobiet są prowadzone w Wawie
Na szczęście Lublin to nie Wawa i u nas kobitki mają facetów ;-) (od brudnej roboty :mrgreen: )
Dobra, dobra. Niektórym facetom takie warsztaty by się przydały :-P

Ps. Jakby były takie dla kobiet to ja bym się pisała :-D Może wreszcie zaczaję jak w miarę bezproblemowo rozpiąć spinkę w łańcuchu tak, żeby nie uwalić się za mocno smarem :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
#17
mraugorzata napisał(a):Może wreszcie zaczaję jak w miarę bezproblemowo rozpiąć spinkę w łańcuchu tak, żeby nie uwalić się za mocno smarem
Gośka po prostu masz brudny łańcuch ;-) czysty rozpina się dużo łatwiej :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#18
mariobiker napisał(a):czysty rozpina się dużo łatwiej :mrgreen:
Ja generalnie nie widzę powodu dla którego należałoby rozpinać łańcuch :mrgreen: Macie jakieś dziwne przyzwyczajenia :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
#19
Może jakieś eleganckie mase zrobić
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#20
ETZT zbliża się wielkimi krokami. Na jutro ma być już opracowana nieoficjalna wersja plakatu. Proszę o propozycje do krótkiego opisu akcji "Jeździj rowerem, zostań superbohaterem!". Z góry wielkie dzięki za każdy pomysł.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości