Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-04 paź, Rabka (Gorce/Beskid Wyspowy)
#31
zaklepuję sobie miejsce ale czy pojadę dam znać bliżej 3 dekady września

opcja 2 jesli chodzi o kwaterę bardziej do nie przemawia
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#32
JadeSmile
Odpowiedz
#33
jeżeli o mnie chodzi to opcja 2 lepiej pasuje, ale pierwsza tez ok, bilety kupione wiec przyjadę i pod namiot Wink
Grzegorz
Odpowiedz
#34
Rado napisał(a):Artur, to mówisz, że ile masz osoborowerowych miejsc w aucie :?: :-P ;-)
Po Twoim wpisie wychodzi, że już tylko 1 :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#35
Ja Cie kręcę... ale ekipa znów się szykuje. To i ja muszę "szacher-macher" w pracy zrobić! Trzymajcie kciuki, żeby się udało choć słabo to wygląda - trzy tygodnie w lipcu ciągiem tak skutkuje :-?
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#36
Jechałbym,ale z namiotem :-D
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#37
Siema,

mariox napisał(a):Wiesiek to ten facet sprzed roku?

To ten co ma Twoje rogi :-P


jak koledzy wspomnieli ja się piszę wstępnie, na paźdzernik jeszcze urlop powinien wejść.

Czy jest możliwość konfiguracji noclegu z posiłkiem ? :-) czyli np. tylko nocleg+obiad, na śniadania nie chce mi się wstawać, wolę pospać a zje się w trasie :-)
Odpowiedz
#38
Stuprocentowej pewności jeszcze nie mam, ale miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc proszę o wpisanie mnie na listę :mrgreen:
Odpowiedz
#39
Ekipa się szykuje spora, tylko pewnie niewiele osób będzie jeździć :-P.
Wieśku, to super, że dzięki Tobie nie mam już rogów ;-). Chyba da radę bez śniadania. Pani podawała ceny oddzielnie (czyli nocleg 32 zł, sniadanie 8 zł i obiad 17 zł, czy jakoś tak) ;-).
Daniel, kiedyś, wiele lat temu spaliśmy w kosodrzewinie w Dolinie Pięciu Stawów, było jeszcze taniej ;-).
Oficjalnie zrezygnowałem już z "Hanusi", będzie "Sokół" ;-).
Tak w ogóle to proszę o podanie imion, nazwisk, numerów telefonów i adresów mailowych w celu sporządzenia listy osób, które będą przebywać na terenie ośrodka. Pomoże to też w rozliczeniu (za pobyt, za żarcie, itp.).
Będę prosił również o wpłatę zaliczki. Kwota pobytu za 3 dni to 180 zł (doliczyłem opłatę klimatyczną), więc jakieś 60 zł wystarczy. Zastanawiam się, czy od niektórych nie wziąć jakiejś kaucji ;-) :-P :-D :mrgreen:
Wpłacajcie na numer konta, który podam na priv. W tytule proszę wpisać "Nick - Rabka".
Merci for achtung ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#40
mariox napisał(a):proszę o podanie imion, nazwisk, numerów telefonów i adresów mailowych w celu sporządzenia listy osób, które będą przebywać na terenie ośrodka.
Ostatnio na Włóczędze Północy podczas noclegu o ośrodku szkoleniowym służby więziennej podawaliśmy też numer legitymacji służbowej i numery rejestracyjne rowerów ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości