Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.08, g.18, Plac Litewski - sierpniowa Masa Krytyczna
#21
Jurek S napisał(a):
Campino napisał(a):Frekwencji ponad 30 osób
Hmm, może o jakiejś innej masie mówisz. Bo na tej to ja tyle nie widzę.

Tak Jurku wiemy,że od jakiegoś czasu super frekwencja i fantastyczna atmosfera jest tylko na ustawkach KKR
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#22
Danielw78 napisał(a):Tak Jurku wiemy,że od jakiegoś czasu super frekwencja i fantastyczna atmosfera jest tylko na ustawkach KKR
Ha, ha, ha :-D . Danielu, prawdzie czasem trzeba spojrzeć w oczy. Kolega powyżej słusznie napisał, że wyglądało to jak powrót z jakiejś ustawki i to nie największej. :-P
Trochę Wam tu dokuczam bo RL to w znacznej mierze moje dziecko ;-) a widzę że idziecie w złym kierunku. A co do KKR, nigdzie w żaden sposób nie licytowałem się czy jest to lepsze czy gorsze. Jest to po prostu nowa propozycja, z której każdy może skorzystać. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Jurek chciał przytoczyć słowa klasyka ale z małą zmianą : abyście nie jechali tą drogą ,a tak poważnie, to pamiętam jak na masie było ponad 140 osób .....
a swoją drogą to WITAM WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE po długiej, ba nawet bardzo długiej przerwie tych co mnie pamiętają i tych co nie. :mrgreen:
Odpowiedz
#24
Jak mają nie pamietać tych, których poznali na swojej pierwszej ustawce RL-owej i którzy omal nie doprowadzili mnie do zgonu Confusedhock:
Gdzieś Ty się podziewał tyle czasu, Mariuszu?
Witamy po latach ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości