Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lublin112.pl "WIDEO: Ciężkie życie rowerzysty..."
#1
http://www.lublin112.pl/wideo-ciezkie-z ... dziennosc/
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
Poczytałem komentarze i mam wrażenie, że większość kierowców samochodów to debile, sam jeżdżę autem, ale zawsze zwracam uwagę na rowerzystów, zawsze ich przepuszczam gdzie tylko mogę. Natomiast jak jadę rowerem to jestem zmuszony prawie zawsze ustąpić kierowcom aut, kiedyś próbowałem uświadomić kilku kierowcom jakie są przepisy odnośnie rowerów (wcześniej zostałem opierdzielony że powinienem zchodzić z roweru bo to jest przejście dla pieszych, sęk w tym że to był przejazd rowerowy przyległy do przejścia dla pieszych), nigdy mi się nie udało przekonać żadnego kierowcy, parę razy doszło do zbluzgania się na wzajem. Debile są przekonani że mają rację i nic nie da rady zrobić, chyba że policja zacznie zabierać prawka jazdy za taką niewiedzę i chamskie zachowanie.
Odpowiedz
#3
Swoją drogą ciekawe czego policja nie zrobi akcji "Bezpieczny przejazd dla rowerzystów" i nie stanie w pobliżu kilku przejazdów w miecie.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#4
tomo brawo za inicjatywę ! Tak jak słusznie pisał paweł1000 komentarze "kierowców" świadczą o ich "znajomości" przepisów ...
Zastanawiam się jak teraz wyglądają pytania na egzamin teoretyczny na prawo jazdy - czy są "sytuacje" z przejazdem przez przejście dla pieszych i rowerzystów ?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Rado napisał(a):Zastanawiam się jak teraz wyglądają pytania na egzamin teoretyczny na prawo jazdy - czy są "sytuacje" z przejazdem przez przejście dla pieszych i rowerzystów ?
Niestety, nie ma tego typu pytań. Za to są pytania na tematy "bardziej potrzebne" kierowcy, jak np. wymiary tablicy rejestracyjnej.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
tomo napisał(a):Swoją drogą ciekawe czego policja nie zrobi akcji "Bezpieczny przejazd dla rowerzystów" i nie stanie w pobliżu kilku przejazdów w miecie.
Właśnie...też mi to pytanie przychodzi do głowy jeżdżąc codziennie nakręcona przez Ciebie trasą. Takie zachowanie kierowców to codzienność Undecided
Kiedyś w akcie desperacji przyszedł mi do głowy pomysł aby w ramach MK pojeździć trochę dookoła ronda, po przejazdach rowerowych...tak w ramach edukacji. Tak żeby kierowcy zauważyli, że opuszczając rondo mogą napotkać przejazd dla rowerów a na nim rowerzystów.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#7
Lech napisał(a):
tomo napisał(a):Kiedyś w akcie desperacji przyszedł mi do głowy pomysł aby w ramach MK pojeździć trochę dookoła ronda, po przejazdach rowerowych...tak w ramach edukacji. Tak żeby kierowcy zauważyli, że opuszczając rondo mogą napotkać przejazd dla rowerów a na nim rowerzystów.

Brawo ten Pan!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości