Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.10.2015, godz. 18:00. Plac Litewski
#21
Tyle ludu się wybiera... nie wypada nie być Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
Doskonale!!! Około 50 osób tuż przed Dniem Wszystkich Świętych to bardzo dobra frekwencja. Dziękuję wszystkim za wspólny przejazd i liczne przybycie. Dziś było nas widać!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#23
mariox napisał(a):Tyle ludu się wybiera..
Faktycznie ,było ludu sporo ;-) ,najstarsi górale nie pamiętają tak licznej masy :-> .Dzięki milusińscy,to było super zobaczyć Was znów i pojechać ramię w ramię ,koło w koło jak za dawnych lat :-D :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#24
Dla mnie to było zakończenie sezonu rowerowego.
Dziękuję ;-)
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#25
Brawo, brawo, brawo dla wszystkich uczestników i organizatorów MK. Pogoda pomogła ale to dzięki Wam ta edycja zdecydowanie należała do udanych.
JuraS świetnie znów zobaczyć Cię na rowerze!
Rado - jak zwykle rower miał stosownie udekorowany.
Jestem cały zadowolony - myślę, że w listopadzie to już będą prawie Mikołajki i zrobimy wielką paradę Mikołajów :-)
Do następnego razu!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#26
Przyjemnie się jeździ w tak licznym towarzystwie, a to zasługa przede wszystkim tomo. Dobrze Tomku, że jesteś :-P
Miło było spotkać znane mordki i całkiem nowe. Dobry prognostyk na przyszłość :mrgreen:
Sądzę, gdyby nie Tomek i FB, to ta frekwencja nie byłaby tak duża ...
Hmmm, mam założyć konto ?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#27
Rado napisał(a):Hmmm, mam założyć konto ?
Radek, załóż, zacznij wreszcie żyć ;-)
To moja pierwsza (poza Świetlistą) masa w tym roku... :oops: jakoś do tej pory nie było po drodze, ale przynajmniej trafiłem na niezłą frekwencję i spore grono mniej lub bardziej znajomych osób. Jest dobrze i tak trzymać.
Wprawdzie pod koniec w drodze powrotnej zniknął mi Towarzysz podróży... ale pewnie skręcił w boczną uliczkę i mam nadzieję, że bezpiecznie dotarł do domu.
Masa rośnie, rokowania są dobre. Przybywajcie na następną ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#28
Miło było po kręcić z Wami na MASIE, dzięki wszystkim którzy przybyli :-D
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#29
Zapraszam do obejrzenia filmu z Zadusznej Masy Krytycznej:

https://www.youtube.com/watch?v=rHyZgLl-IUo
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#30
Dzieki wszystkim za wspólny przejazd; uczestnikom za liczne przybycie, pomysłodawcom i organizatorom za zacną idee. Szczegolne wyrazy uznania i podziękowanie dla tomo, którego zaangazowanie i entuzjazm przełożyły się na tak dobry (liczebnie) wynik naszej MK. Dziękujemy za filmik - jak zwykle jest świetny. Pozdrawiam tez Marka, któremu niedyspozycja (ufam ze chwilowa) uniemożliwiła przejazd, ale wspierał nas przy organizacji i przybył na miejsce startu, żeby nam kibicowac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości