Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.11.2015, godz. 18:00. Plac Litewski
#41
Dzieki wszystkim za fajny, rześki przejazd i szczytna idee jaka towarzyszyła naszemu pedałowaniu. Podziękowania dla organizatorów i tomo za filmik i zgrabny montaż
Odpowiedz
#42
Właśnie z Markiem i Jankiem wróciliśmy z Magazynu Głównego Akcji. W sumie podczas Masy Krytycznej i imprezy biegowej Lublin City Trail zebraliśmy aż 93,10 kg :!:
Sądzę, że jest to bardzo duży sukces naszej akcji. Dziękuję bardzo za wsparcie.
I jeszcze fotka przekazówki z wyszczególnieniem ile, czego zebraliśmy:
[Obrazek: raport%252520z%252520PDPZ.jpg]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#43
Rado,

Doskonale! Pozwoliłem sobie opublikować tą informacje na profilu Masy.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#44
Jestem wreszcie i ja ;-)
Najpierw FOTKI
A teraz moje refleksje:
Jestem wzruszony i podbudowany akcją. Dziękuję WSZYSTKIM którzy uczestniczyli w listopadowej Masie Krytycznej bo upału nie było a mimo to co miesiąc widzę nowe twarze i mam nadzieję nowe osoby dołączają do wspólnych rowerowych wycieczek za pośrednictwem naszego forum. Frekwencja jak na listopad - bez wstydu i oby tak dalej. Tomo - dzięki za wszystko co robisz dla lubelskiej MK :!:

Jeśli chodzi o akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę - ja nigdy nie uczestniczyłem w czymś takim jako organizator. Często widziałem niezbyt pełne kosze wolontariuszy w supremarketach. Pakując kartony na słodkości do auta myślałem sobie; trzy kartony - chyba przesadzamy z optymizmem, jak zapełnimy jeden do końca to będzie sukces. Dlatego przepraszam w tym miejscu za moje zwątpienie. To niezwykłe, że na pl. litewski przychodziły nawet osoby bez rowerów przynosząc coś dla dzieciaków. Z jakiegoś powodu wybrały naszą imprezę by tam przynieść te rzeczy. WIELKIE DZIĘKI dla wszystkich którzy wsparli tę szlachetną akcję. Ponad 90kg darów (albo inaczej cały bagażnik i tylna kanapa minivana) w dwa dni to wg mnie naprawdę świetny wynik.

Wielkie dzięki dla Marka ExDriwera za auto, czas i zajęcie się ważeniem i katalogowaniem tego co zebraliśmy. Duży wkład Mareczku - dzięki :!:

Rado - jesteś ojcem tego zamieszania! To Ty zawsze masz oczy i uszy otwarte na to co dzieje się w mieście i czy nie połączyć naszej rowerowej działalności z czymś więcej. W tej chwili właśnie słyszę jak mówią o nas w Radio Lublin. Dzięki :!:

Dziękuję WSZYTKIM którzy zaangażowali się przez minione dwa dni z PDPZ :!: Wstyd mi, że byłem tak sceptyczny.

Chciałbym na koniec napisać do zobaczenia na grudniowej MK :!: - zachęcam do oderwania się na dwie godzinki od świątecznego, rodzinnego stołu. Nie mam jeszcze pewności gdzie wtedy będę ale jeśli w Lublinie to oczywiście stawię się we właściwym miejscu ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#45
Postaram się i ja wreszcie wyjechać na trasę. Mam nadzieję że będzie O.K. Mój Hercules zaczyna marudzić że zamiast jeżdzić wisi na wieszaku cha,cha. :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#46
Yanq napisał(a):Wielkie dzięki dla Marka ExDrivera za auto, czas i zajęcie się ważeniem i katalogowaniem tego co zebraliśmy. Duży wkład Mareczku - dzięki
Zdecydowanie Markowi należą się WIELKIE BRAWA! - DZIĘ-KU-JE-MY :!: :mrgreen:
Mariox, czytałem FB - oj tam, oj tam Big Grin Nie ważne kto, WAŻNE, ŻE SIĘ UDAŁO !!!!!!!!
Mariuszowi też należą się podziękowania, jakby ktoś nie wiedział, to On dba o wpisy na naszym profilu FB.

I jeszcze podziękowania od PDPZ: https://web.facebook.com/pomozdzieciomprzetrwaczime/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#47
Otrzymałem jeszcze kilka fotek od Magdy z PDPZ: https://picasaweb.google.com/1066978172 ... 7013848402
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości