Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bożonarodzeniowa Masa Krytyczna
#1
Tegoroczna grudniowa Masa Krytyczna wypada dokładnie w Boże Narodzenie. Drodzy rowerzyści, oderwijmy się na chwilę od stołów, ozdóbmy świątecznie rowery i zamanifestujmy naszą obecność w Lublinie w ten szczególny, zimowy czas.

Planujemy przejechać ulicami Kołłątaja, Hempla, Okopową, Narutowicza, Nadbystrzycką, Zana, Kraśnicką, Racławickimi, Krakowskim Przedmieściem, Kapucyńską, Placem Wolności, Bernardyńską i Kozią. Postaramy się także odwiedzić Szopkę na Starym Mieście.

Mapa planowanej trasy:
http://www.traseo.pl/trasa/grudniowa-masa-krytyczna

[Obrazek: MK_grudzien.jpg]

plakat w formacie PDF:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/8115...udzien.pdf
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
Wygląda na to, że będę w Lublinie więc z przyjemnością przewietrzę się w miłym towarzystwie ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#3
Będę :-D się starał dotrzeć ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Mam dwa komplety lampek: białe i czerwone. Rower będzie więc w barwach narodowych.
Do zobaczenia ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
tomo napisał(a):Drodzy rowerzyści, oderwijmy się na chwilę od stołów, ozdóbmy świątecznie rowery i zamanifestujmy naszą obecność w Lublinie w ten szczególny, zimowy czas.
Udekorowane rowery to świetny pomysł :-D a może i uczestnicy pomyśleli by o jakichś świątecznych akcentach w swojej garderobie :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
mariobiker napisał(a):Udekorowane rowery to świetny pomysł :-D a może i uczestnicy pomyśleli by o jakichś świątecznych akcentach w swojej garderobie :mrgreen:
Ja, na przykład od parunastu dobrych, lat jestem przebrany za bombkę. Smile
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#7
tomo napisał(a):Ja, na przykład od parunastu dobrych, lat jestem przebrany za bombkę. Smile
Dobre :mrgreen: i oryginalne ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
tomo napisał(a):Ja, na przykład od parunastu dobrych, lat jestem przebrany za bombkę. Smile
Tomek, ja znam wielu, którzy przez cały rok przebrani są za czuby :mrgreen: albo za gwiazdy Confusedhock:
Odpowiedz
#9
mariobiker napisał(a):tomo napisał/a:
Ja, na przykład od parunastu dobrych, lat jestem przebrany za bombkę. Smile
Dobre i oryginalne

Ci z ISIS też tak się przebierają ale mam nadzieję, że ich nie będzie :-P :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#10
darist napisał(a):Ci z ISIS też tak się przebierają ale mam nadzieję, że ich nie będzie :-P :-D
Szahidka, przeglądając się w lustrze, mówi do drugiej:
- Nie sadzisz, że ta bomba strasznie mnie pogrubia?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości