Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszcza Kampinoska - majówka 2016 - 30.04-3.05.2016
#31
Damian - ciągle odrzucasz trzecią najbardziej oczywistą opcję; można dojechać na kołach rowerowych do czego zachęcam :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#32
Panowie hola hola. Ja nie bez kozery napisałem o kołach gumowych i zapomniałem dodać że te koła to w rowerze. Więc się zobaczy jak pogoda w maju (czy dużo śniegu będzie) i wtedy będę ogłaszał sposób dojazdu.
Ale w razie co to będę pamiętał (a jak zaponę to zerknę na forum)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#33
ArtiArt napisał(a):Panowie hola hola.
Spoko spoko Arturze ;-)
Oczywiście jak ktoś chce dojechać na miejsce w całości rowerem, to ja zasadniczo nie widzę problemu ;-) Jeśli o mnie chodzi, to ja biorę pod uwagę tylko dojazd samochodem lub awaryjnie pociągiem - najzwyczajniej w świecie nie chce mi się jechać prawie 200km jednego dnia i potem jeszcze przez 2 lub 3 dni jeździć po puszczy ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#34
ArtiArt napisał(a):zapomniałem dodać że te koła to w rowerze. Więc się zobaczy jak pogoda w maju (czy dużo śniegu będzie) i wtedy będę ogłaszał sposób dojazdu.
Ale w razie co to będę pamiętał
Dobre i to ,ale jakoś nie wierzę Arturze abyś miał chęć na 200 w jedną 200 w drugą stronę {rowerem } ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#35
JuraS napisał(a):jakoś nie wierzę Arturze abyś miał chęć na 200 w jedną 200 w drugą stronę {rowerem } ;-) .
To jeszcze uprzedzając ewentualne pytania powiem, że przybiec też można ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#36
Że niby z domu na kołach rowerowych daleko? No nie wiem, w sumie raptem parę km :-P.
Może Holden ma trochę dalej, ale też bez przesady ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#37
damian.s napisał(a):
ArtiArt napisał(a):Panowie hola hola.
Spoko spoko Arturze ;-)
Oczywiście jak ktoś chce dojechać na miejsce w całości rowerem, to ja zasadniczo nie widzę problemu ;-) Jeśli o mnie chodzi, to ja biorę pod uwagę tylko dojazd samochodem lub awaryjnie pociągiem - najzwyczajniej w świecie nie chce mi się jechać prawie 200km jednego dnia i potem jeszcze przez 2 lub 3 dni jeździć po puszczy ;-)
Damianie, widzę wpisujesz się w najnowsze trendy: "Na wyjazdach rowerowych odchodzi się od jeżdżenia rowerem" :mrgreen:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#38
JuraS napisał(a):...jakoś nie wierzę Arturze abyś miał chęć na 200 w jedną 200 w drugą stronę {rowerem } ;-) .
Ja mam plan oblecieć przy majówce dwie imprezy: Piękny Wschód i szybka telepotracja do Kampinosu zanim wszystko wyczytacie ;-) oczywiście odpocząć bo roweru mogę mieć przesyt :mrgreen:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#39
Takie dwie propozycje tras ode mnie:
Trasa nr 1: https://ridewithgps.com/routes/12442418
Trasa nr 2: https://ridewithgps.com/routes/12443000

Trasy częściowo sugerowane wskazówkami Holdena - jeśli dobrze się domyślam to chyba o te odcinki Barkowi chodziło kilka postów wcześniej. Drogi polne, leśne, asfaltowe. Może być piach, może być błoto itp, nie wiem, nie jeździłem tamtędy, więc proszę nie zadawać głupich pytań ;-)

Zasadniczo trasy te są przewidziane na dwa pełne dni, w najbliższych dniach postaram się jeszcze ułożyć jedną krótszą trasę na pierwszy lub ostatni dzień, ale wiem, że część osób planuje dojazd rowerem, część być może pociągiem, więc na pierwszy i ostatni dzień coś się jeszcze wymyśli, jak już będzie znane więcej szczegółów związanych z dojazdem i powrotem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#40
Z żalem proszę o skreślenie mnie i Wojtka z listy.
Bawcie się dobrze na wyjeździe i nie wypłoszcie wszystkich łosi z Kampinosu ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości