Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Lubelski Maraton Turystyczny, 21-22.05.2016, 300 km
#1
Od dłuższego czasu po głowie kołatał mi się taki pomysł :-D
Długodystansowych imprez mamy sporo a brakowało czegoś spokojnego z dystansem dla (prawie) każdego. To nie będzie żaden wyścig a koleżeński przejazd w zwartej grupie. Będzie okazja dla wielu osób na życióweczkę z "3" z przodu. Przy okazji każdy będzie mógł zasmakować w jeździe nocą :mrgreen: Start z MOSTU KULTURY o godz. 16:00
Trasa: http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true

Lista uczestników LMT :-D

1. Mariobiker
2. Marga
3. Aqu
4. Danielw78
5. Rado
6. Krzychu.c.m
7. MarekK
8. Marza
9. SOSEN
10. KrzysiekP
11. Ania-Roszpunka
12. And55
13. Yanq
14. Katka
15. Eliza
16. E-ness
17. Noorbi
18. Piotr-ek
19. Sebastek
20. Wiatrr
21. Ex Driver
22. Bondi
23. Kofi
24. Bikemaniak
25. KermitOZ
26. Alicja
27. Piiotr
28. Mraugorzata
29. Krzysiek_63
30. Truskafka
31. Mariox
32. Breme
33. Arturmbieniek
34. Maad
35. Beardmaan
36. Mcgyver
37. Szyman20




I jeszcze kilka informacji o LMT :-D

1. Lubelski Maraton Turystyczny jest imprezą integracyjną organizowaną przez członków i sympatyków Stowarzyszenia Rowerowy Lublin
2. Maraton nie ma charakteru wyścigu lecz niesformalizowanej imprezy towarzyskiej dla dobrze przygotowanych kondycyjnie miłośników długodystansowej jazdy na rowerze.
3. Każdy uczestnik bierze udział w maratonie na własną odpowiedzialność.
4. Maraton odbywa się w normalnym ruchu drogowym, a uczestnicy maratonu mają obowiązek kierować się przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym.
5. Maraton odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.
6. Zawodnicy którzy ukończą maraton otrzymują pamiątkowy medal.

Wyposażenie obowiązkowe (zalecane) :
kask
dowód osobisty (strefa nadgraniczna) Straż Graniczna będzie poinformowana o naszym przejeździe w tamtych okolicach.
telefon
sprawne oświetlenie
dętka lub łatki
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#2
Może...
Odpowiedz
#3
Ile kosztuje startowe ? :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#4
Proponuję troche mniej "koleżeńsko", za to wrzucić na fejsa. Może ktoś sie dołączy, a potem u nas zostanie? ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Danielw78 napisał(a):Ile kosztuje startowe ?
A to zależy co chcesz dostać na mecie ;-)
mariox napisał(a):Proponuję troche mniej "koleżeńsko", za to wrzucić na fejsa.
Co miałeś na myśli pisząc "mniej koleżeńsko" :?: Na fejsie umawiam się tylko na bieganie :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
mariobiker napisał(a):Co miałeś na myśli pisząc "mniej koleżeńsko" Na fejsie umawiam się tylko na bieganie
Miałem na myśli imprezę nie tylko dla "Samych Swoich", ale dla szerszej grupy ludzi, także z fejsa (troche ich tam mamy). Troche świeżej krwi na Forum nie zawadzi.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
No cóż...żadnej nowej gminy na trasie nie zaliczę :-P , ale nie tylko po to się jeździ na rowerze. I tak jeszcze analizując trasę, to widzę, że wiedzie ona jakieś 30 - 40 m od działki mojego brata w okolicach Zagłębocza. Jeśli będzie taka wola ludu (a przede wszystkim starszego :mrgreen: brata), to można zorganizować tam dłuższego pit stopa.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
skoro to nie będzie żaden wyścig, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki :-(
Odpowiedz
#9
radzik napisał(a):skoro mają być jakieś pit stopy nad wodą, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki :-(
Dzwoniłem do brata, nie będzie żadnych pit stopów Big Grin ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Mariuszku! Twoja traska :-P jak zwykle ok , dopisz mnie wstępnie. W tym Towarzystwie będzie super. :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości