Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Lubelski Maraton Turystyczny, 21-22.05.2016, 300 km
#41
Rado napisał(a):Poczekajmy aż sama zainteresowana się wypowie Nie zostałem upoważniony do zdradzania szczegółów.

Aniu, Radku, gratulacje :!: dajcie mu na imię Przemek!
Odpowiedz
#42
Jak będzie dziewczynka, to może mieć na imię Przemek :-P;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#43
Mario, zapisz i mnie Confusedhock:
Odpowiedz
#44
And55 napisał(a):zapisz i mnie
Andrzejku już jesteś na liście :-D (nie wyobrażałem sobie tej wycieczki bez Ciebie :mrgreen: )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#45
Raz się żyje :-P Jadę.
Odpowiedz
#46
Ja mam ochotę Smile
Jeżeli uda mi się doprowadzić kręgosłup do używalności to bardzo chętnie pojadę, jeśli dam radę Big Grin
Odpowiedz
#47
Mimo, że do startu naszego maratonu jest jeszcze prawie cztery miesiące to na liście jest już 17 osób :mrgreen: Jestem tym faktem bardzo pozytywnie zaskoczony :-D Na pewno jest jeszcze kilka osób, które mają ochotę na zmierzenie się z takim dystansem ale są pewne obaw czy dadzą radę. DACIE RADĘ !!! w grupie jazda jest o wiele łatwiejsza niż solo a poza tym nie pozwolimy wam nie ukończyć maratonu.
Kilka lat temu 300 km też było dla mnie kosmosem ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#48
Potwierdzam - jazda w grupie odejmuje duuuuuużo km. Ze swojej strony również zachęcam! O tempo się nie martwcie.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#49
To i ja pojadę... Witajcie po przerwie. Zaczynam za chwilę lekkie podjazdy więc napewno do powyższej daty będę gotowy. O Pięknym Wschodzie mogę pomażyć a i 300 będzie wielkim wyzwaniem... będę zbierał maruderów. :mrgreen:
Odpowiedz
#50
Confusedhock: Noorbi - gdzieś Ty był? Co znaczy, że o Pięknym Wschodzie możesz pomarzyć? Nie dotykałeś roweru tyle samo ile nie było Cię na forum?
Fajnie, że jedziesz :!:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości