Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.04 i 31.07 - MetroBikes Cross Duathlon
#1
Zapraszam wszystkich na Cross Duathlony, w tym roku dwie edycje, można się już zapisywać, zapraszam do startów w teamie RL (www.RowerowyLublin.org) Smile

Ostatnimi czasy wygląda na to, że może być to idealna impreza dla forumowiczów, którzy oprócz jazdy na rowerze często i licznie biegają Big Grin

http://www.protimer.pl/bio/197/metro-bi ... snik/index
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
KermitOZ napisał(a):Zapraszam wszystkich na Cross Duathlony
Jest tylko jeden mały problem Arrow 24.04.2016 - "Sezon Lublin 2016".
Jeśli nasz projekt zostanie pozytywnie rozpatrzony to będzie potrzebnych "kilka" osób aby to ogarnąć :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
mariobiker napisał(a):Jest tylko jeden mały problem

A ja myślę, że kolejny rok jest DUŻY PROBLEM
Ja wiem, że przybywa ludzi na forum i postów jest coraz więcej.
Nie ukrywam, że sam zaczynam mieć problem aby wszystko przeczytać a i wiek robi swoje :-P
Przepraszam zatem, że pierwszy raz na forum widzę termin:
mariobiker napisał(a):24.04.2016 - "Sezon Lublin 2016

Być może coś przegapiłem więc szukałem również w:
KALENDARZ IMPREZ ROWEROWYCH 2016
I termin 24.04.2016 wydaje się być wolnym terminem.
A może wspomniany kalendarz jest jedynie "indywidualnym kalendarzem"?
Modyfikowanym na potrzeby RL.
W sumie to Grzesiek też mógłby zamieścić taki kalendarz z uwzględnieniem zawodów, w których zamierza brać udział.
Oczywiście to wszystko nie ma żadnego znaczenia bo pewnie osoby stowarzyszone wiedzą dużo więcej i zaplanowały sobie wszystkie terminy aby "jak zawsze" (bo wiemy jak jest w rzeczywistości) pomóc w planowanych wydarzeniach.
Powodzenia :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#4
Szkoda że nie ma trzeciej edycji w Annopolu Cry
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#5
mariobiker napisał(a):Jest tylko jeden mały problem Arrow 24.04.2016 - "Sezon Lublin 2016".
:?:
Mariuszu, jeśli otrzymamy dofinansowanie :-), to zgodnie z pisanym właśnie projektem impreza ta jest zaplanowana na 23.04 (sobota) - co było uzgadniane na spotkaniu "grupy roboczej", na którym byłeś. Mało tego, specjalnie na ten dzień załatwiłeś sobie wolne - i bardzo dobrze, bo bez Ciebie byłaby lipa...
darist napisał(a):A może wspomniany kalendarz jest jedynie "indywidualnym kalendarzem"?
Modyfikowanym na potrzeby RL.
Jest to oficjalny kalendarz, modyfikowany wraz z "napływem" imprez. I zaraz go zmodyfikuję :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Rado napisał(a):Mariuszu, jeśli otrzymamy dofinansowanie , to zgodnie z pisanym właśnie projektem impreza ta jest zaplanowana na 23.04 (sobota) - co było uzgadniane na spotkaniu "grupy roboczej", na którym byłeś.
To teraz ja zgłupiałem :?: Dopuki nie wyszedłem ze spotkania była mowa o niedzieli (24.04)
Rado napisał(a):Mało tego, specjalnie na ten dzień załatwiłeś sobie wolne - i bardzo dobrze, bo bez Ciebie byłaby lipa...
Na szczęście załatwiłem sobie wolny cały weekend :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
darist napisał(a):W sumie to Grzesiek też mógłby zamieścić taki kalendarz z uwzględnieniem zawodów, w których zamierza brać udział.
Ależ taki kalendarz umieszczam już od kilku lat na moim blogasku Big Grin Aktualnie jest wrzucona zimówka, ale sezon właściwy już też mam z grubsza ustalony i niedługo wrzucę Big Grin
Danielw78 napisał(a):Szkoda że nie ma trzeciej edycji w Annopolu Cry
I to wielka szkoda - świetna trasa, na której można było pourywać biegaczy Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Heja, w niedzielę wybieram się do Kraśnika, do wzięcia 5 miejsc osobowo-rowerowych. Sprzęt jedzie na bagażniku platformie na hak - za samochodem. Wyjeżdżam ok 8:00 ze sławinka, gdzie można się przyłączyć, potem można też np. koło MetroBikes i w ogóle zbieram każdego chętnego przy drodze 19 dopóki starczy miejsc :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Piotr-ek napisał(a):Heja, w niedzielę wybieram się do Kraśnika, do wzięcia 5 miejsc osobowo-rowerowych. Sprzęt jedzie na bagażniku platformie na hak - za samochodem. Wyjeżdżam ok 8:00 ze sławinka, gdzie można się przyłączyć, potem można też np. koło MetroBikes i w ogóle zbieram każdego chętnego przy drodze 19 dopóki starczy miejsc :mrgreen:

Ja jestem chętna :oops:
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz
#10
Wiatrr napisał(a):Ja jestem chętna :oops:
Ty nie mieszkasz przy 19, więc nie jedziesz Tongue Ja się chętnie zabiorę Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości