Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lutowa Masa Krytyczna piątek 26.02. godz. 18.00,Pl. Litewski
#21
Rado napisał(a):Jeszcze dziś w wiadomościach Radia Centrum o godz. 15.00 słyszałem zapowiedź Lutowej Masy :mrgreen: . Dziękuję osobie, która to zgłosiła. ExDriver - to Ty?

Oficjalnie nie rozmawiałem , ale pewnie się dowiedzieli i ogłosili na antenie nie czekając . :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
Było zacnie :-D (jak zawsze :mrgreen: ) Dzięki i do następnego.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
Byłem pod wrażeniem marioxa, który niby Super Mario :-P przemieszczał się z jednego końca masy na drugi obstawiając przejazdy. Dobre klimaty, fajnie było przejechać, tym bardziej w połączeniu z tak ważnym celem :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
mariox napisał(a):Jednak masy tematyczne nie odstraszają ludzi. Może niektórych, ale na pewno nie wszystkich.

z rozmów jakie słyszałem między uczestnikami to niektórzy byli pierwszy raz na masie i przyjechali ze względu na temat masy
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#25
Dzięki za obstawę Nasz Super Marioxie i leć w przestworza leć...
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#26
Dziękuję wszystkim uczestnikom za liczne przybycie. Miło było zobaczyć nowe twarze oraz te, które na Masach sporadycznie się pojawiają. Było nas w sumie 35 osób. Wynik bardzo dobry jak na temperaturę blisko 0 stopni.
Mariox faktycznie wyglądał jak superman i super się spisał przy obstawianiu skrzyżowań - dzięki! Szczególne podziękowania należą się Piotrowi - (nietutejszy), który przedstawił nam kawałek historii oraz Yanq'owi za zorganizowanie i obsługę tuby. O wkładzie tomo w rozwój Lubelskiej MK już nie będę wspominał, bo to oczywista oczywistość :mrgreen:
Zapraszamy na kolejną Masę, która odbędzie się 25 marca. Do zobaczenia!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#27
Było zacnie, Mariox był lepszy niż Super Mario !! :-) Dziękuję za spotkanie i wspólną jazdę.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#28
Film z przejazdu:

https://www.youtube.com/watch?v=_-rWxR5oec8
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#29
Filmik jak zwykle super zmontowany, podkład muzyczny - rewelacja! Tomek, jak zwykle wyszło Ci to lepiej, niż oczekiwaliśmy :-).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#30
...no i jeszcze pełne wprowadzenie w tematykę Masy. Serdecznie dziękujemy Piotrze.

https://www.youtube.com/watch?v=Yb648VZXo7o
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości