Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lutowa Masa Krytyczna piątek 26.02. godz. 18.00,Pl. Litewski
#31
Tomek jak zwykle wymiata :!:
Arcydzieło sztuki filmowej :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#32
Jednak troszeczkę trema mnie "podgryzła", przez co nie wspomniałem, że ta seria wyroków pokazowych miała służyć między innymi zastraszeniu ludności przed wyborami (czy może raczej "wyborami"). No i mówiąc o "Roku 1984" miałem na myśli rzecz jasna Orwella - ewaporyzacja z tej powieści jakoś mi tak do opisywanych zdarzeń pasuje. Zaznaczam, bo jednak chyba niekoniecznie łatwo nawiązanie można było wyłapać (jak słyszę w filmiku).
Niemniej wyszło chyba lepiej niż się obawiałem.

P.S. Niestety musiałem kolegę oddać jego małżonce i stąd moje urwanie się z Sierocej.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#33
Ja jestem z tej Masy bardzo zadowolony. Tematyka ciekawa i z tego co widzę zdecydowanie przyciągająca ludzi. Warto zauważyć, że w zeszłym roku jedynie Masa Zaduszna miała wyższą frekwencję. Nawet na letnie masy w środku sezonu przyjeżdżało mniej osób niż na tę chłodną, zimową i absolutnie poza sezonem. To dobry prognostyk na przyszłość. Tematyczność, promocja i kilka słów przed i po Masie - tego chyba warto się trzymać.

No i na koniec muszę to napisać. Jestem CHOLERNIE zadowolony ze sprawności przejazdu. Wydaje mi się, że tempo było dobre i sprzyjało zachowaniu spójność grupy, a przejazdy przez skrzyżowania były wyjątkowo sprawne i bezproblemowe. Chłopaki na prawdę wielki szacunek za świetną robotę. Zobaczcie sami jak to robią profesjonaliści:

https://www.youtube.com/watch?v=lXy6NIDgtXg

Mimo, że mam teraz nie za ciekawy czas to lutowa Masa przyniosła mi naprawdę sporo radości.

Jeszcze raz dzięki!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#34
Ja ze swojej strony także dziękuję WSZYSTKIM UCZESTNIKOM oraz tym którzy dokładają swoje trzy grosze by Masa Krytyczna w Lublinie istniała, rosła i była ciekawa.
Widziałem na FB świetne zdjęcia spod zamku - warto je tu też podrzucić ;-)
Ja podrzucam swoje: KLIK
Do zobaczenia na następnych MK :!:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#35
Yanq napisał(a):Widziałem na FB świetne zdjęcia spod zamku - warto je tu też podrzucić ;-)
Dla tych, którzy nie mają konta na FB ;-) podrzucam linki do zdjęć:
W wykonaniu mcgyver'a: https://web.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

oraz breme: https://web.facebook.com/LubelskaMasaKr ... =3&theater

Panowie, dziękujemy za zdjęcia, są rewelacyjne!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#36
Mam prośbę: proszę nie robić wątków tematycznych na masach. Masa rowerowa miała promować jazdę rowerową bez względu na poglądy. A temat Żołnierzy Wyklętych jest kontrowersyjny przez zaliczanie do nich zwyczajnych bandytów, mordujących ze względu na pochodzenie etniczne, poglądy polityczne, i inne niż narodowo-katolickie spojrzenie na państwo. Wśród walczących było mnóstwo prawdziwych patriotów, i to fakt niezaprzeczalny, którym zależało na dobru państwa ale niestety teraz, obok nich promuje się postaci o co najmniej kontrowersyjnej działalności, a czasami zwyczajnie bandyckiej.
Proszę też nie odpowiadać na mojego posta- nie skomentuję, nie podejmę dyskusji. Odsyłam tylko do źródeł, w tym IPN.
I ponawiam apel: nie robić mas krytycznych, które mają być manifestacją czegoś innego niż promowaniem poruszania się rowerem i walką o zauważanie i poważne traktowanie potrzeb rowerzystów.
Odpowiedz
#37
Amen. Undecided
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#38
Niestety, ale z przesłaniem, żeby nie mieszać roweru do innych dziedzin życia to się z grubsza zgadzam.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#39
Mam nadzieję, że mój post nie zostanie usunięty chyba, że razem z wpisem niejakiego andrew80, którego wywody "historyczne" mają tyle wspólnego co zapach gówna z ogrodem różanym. Dzień Żołnierzy Wyklętych nie jest jakimś tam dniem takiej czy innej grupki politycznej. Jest legalnie ustanowionym Świętem Narodowym. To dzieki takim ludziom jak Żołnierze Wyklęci (byli jak nasiona rzucone w ziemię) dzisiaj dzisiaj tacy jak kolega andrew80 może chrzanić różne farmazony i nikt go za to nie będzie ścigał. Ale ocenę tego co pisze mam prawo powiedzieć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#40
Trzeba strzelać popcorn ;-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości