Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.06.2016, g. 16, LKJ, wyszos na lody
#1
Zapraszam jutro na mega-trzepacko-lajtową ustawkę szosową.
Dystans: myślę, że w 60 km się zmieścimy.
Gdzie: na lody, jeszcze nie pomyślałam nad lokalem, pewnie Zemborzyce jak będziemy wracać Big Grin  

Ja jadę na szosie rozruszać mięśnie po dzisiejszym terenie, więc będzie BARDZO powoli.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Będziemy z Anetą, ArtiArt chyba też się wybiera Smile
Szykuje się fajna ustawka Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Jade.
Odpowiedz
#4
Pierwszy :-) I po co było tak gonić :-P
A tak poza tym to bardzo nieładnie, Koledzy i Koleżanki, bardzo nieładnie :-P Dziękuję za uwagę.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Gośka kogoś zgubiła na ustawce? A może Ty Damianq nie pilnowałeś się kierownika.
Odpowiedz
#6
(19-06-2016, 20:06)Noorbi napisał(a): Gośka kogoś zgubiła na ustawce? A może Ty Damianq nie pilnowałeś się kierownika.

Zdarza się również najlepszym  Angel


Ale jest i FOTA
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Było całkiem miło, pomimo początkowego braku dyscypliny w grupie Wink Gośka oczywiście nikogo nie zgubiła, po prostu niektórzy nie zastosowali się do założeń i przyjechali na nieregulaminowych rowerach, więc nie ma się co dziwić, że nie dotrwali, właściwie to sami są sobie winni Wink

Potrawa: https://www.strava.com/activities/614497012 Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Zainspirowaliście mnie, mam już rower nad jeziorem i też sobie pojadę na lody Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości