Strony (44):    1 ... 40 41 42 43 44
KermitOZ   30-03-2016, 22:52
damian.s napisał(a):W sumie w okolicy placu jest trochę miejsca przed Hotelem Europa i przed PeDeTem.
Sprzed PDT można cisnąć, przynajmniej dopóki nie będzie 500 Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
tomo   31-03-2016, 13:04
Wydaje mi się, że trzeba zmieniać jak najmniej, a o ewentualnych zmianach BARDZO INTENSYWNIE informować. Na razie poczekajmy jak faktycznie będzie wyglądało to ogrodzenie. Bo może zostać wystarczająco dużo miejsca. Placyk przed pedetem jest bardzo sensownym rozwiązaniem bo jest praktycznie w zasięgu wzroku dawnego miejsca startu i ktoś szukający na bank znajdzie.

Pozdrawiam
Tomek
damian.s   31-03-2016, 13:53
Na kwietniową Masę miejsca może jeszcze starczy na Placu Litewskim, bo do majowego weekendu nie będą ogrodzone pomniki.
Tematem przebudowy zajmowałem się na etapie przetargu, no nie co jeszcze pamiętam - zakres przebudowy sięga praktycznie do samych fasad budynków okalających plac a w niektórych miejscach nawet nieco dalej - tak jak teraz patrzę sobie na projekty, to jakieś prace będą prowadzone też na tym placyku przed Hotelem Europa, ale to chyba w późniejszym etapie. Docelowe ogrodzenie (to które będzie zrobione w maju) najprawdopodobniej będzie wyglądało tak jak to opisano w przytoczonym artykule - zostaną tylko przejścia dla pieszych wzdłuż fasady Hotelu Europa i Poczty Głównej. Później te przejścia też zostaną zlikwidowane, ale wtedy ruch pieszych będzie się już odbywał po przebudowanej części placu.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Rado   08-04-2016, 20:37
Jeszcze odnośnie utrudnień na Pl. Litewskim: http://www.lublin.eu/komunikaty/nowa-or ... ,74,1.html

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
tomo   09-04-2016, 16:58
Myślę, że w kwietniu jeszcze trzeba pojechać z okolic Pl. Litewskiego ale na maj trzeba już ogłaszać alternatywne miejsce startu.

Pozdrawiam
Tomek
Rado   09-04-2016, 22:19
W kwietniu jeszcze damy radę, a w maju się zobaczy 8-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Strony (44):    1 ... 40 41 42 43 44
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.