Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.07.2016, godz. 18.00, Łukoil JPII
#1
Na wieczór wprawdzie zapowiadają jakieś opady, ale gdyby prognozy się nie sprawdziły i nic innego nie stanie na przeszkodzie, to zapraszam na bardzo rekreacyjne kółeczko z okazji piątku. Trasa wymyślana na bieżąco, pewnie jakieś 30-40km, na południe i południowy zachód od Lublina, trochę asfaltu i trochę dróg polnych i leśnych.
Proszę sprawdzić tak w okolicy godziny 16-17 czy ustawka nie została odwołana.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Damianie podał byś mniej więcej trasę bo na południe to mniej więcej koło mnie więc może bym się dołączył gdzieś po drodze
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#3
Mniej więcej cos takiego - Stary Gaj, Stasin, Zemborzyce, Trojaczkowice, Tereszyn, Radawiec, Motycz, Lublin.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Wróciłem :-)
Na Łukoila dotarłem kilka minut przed 18, ponieważ prawie nikt się nie pojawił, to wobec zmieniających się warunków pogodowych skierowałem się do domu.
Napisałem prawie nikt, bo kilka minut przed 18 na Łukoilu była też jedna Koleżanka, ale miała nieregulaminowy pojazd i do tego ostro gazowała ;-) Ale to pewnie dlatego, że ta Koleżanka ostatnimi czasy chyba więcej biega niż jeździ, więc mogła nie pamiętać że na ustawki rowerowe przyjeżdżamy rowerem ;-)
Zdjęcie niezbędne do zaliczenia ustawki oczywiście jest: https://goo.gl/photos/cUbzhh7rGvBGi8ik9
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
(01-07-2016, 18:43)damian.s napisał(a): kilka minut przed 18 na Łukoilu była też jedna Koleżanka, ale miała nieregulaminowy pojazd i do tego ostro gazowała ;-)
Wcale nie tak ostro  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości