Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamery sportowe
#11
(19-03-2017, 23:02)zaworek napisał(a): Ja mam Lamax X8 Electra, w zestawie dużo akcesoriów (dwie baterie), funkcja videorejestratora, przykładowy obraz:
https://www.youtube.com/watch?v=OsOFthfBt04

No właśnie słyszeliśmy sporo o tej marce, możliwe że w kolejnym naszym teście Lamax weźmie udział. Smile
Odpowiedz
#12
Kolejny nasz test Big Grin Miłego czytania Smile

http://vat19.blog/porownanie-kamer-sport...cam-gitup/
Odpowiedz
#13
Fajne porównanie! Powiedzcie mi, gdzie można byłoby kupić uchwyty do takich kamer?
Odpowiedz
#14
(18-05-2017, 12:23)Andrew76 napisał(a): gdzie można byłoby kupić uchwyty do takich kamer?

Allegro - szybko ale niekoniecznie tanio. 
Chiny - tanio i darmowa przesyłka ale czas oczekiwania 2-4 tygodnie.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#15
niektóre kamery oferują w zestawie szeroki wybór uchwytów - być może będzie ten który potrzebujesz
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#16
(18-05-2017, 14:23)zaworek napisał(a): Fajne porównanie! Powiedzcie mi, gdzie można byłoby kupić uchwyty do takich kamer?

To są standardowe uchwyty praktycznie kompatybilne z gopro. Kupisz je bez problemu na Allegro.

Swoją drogą mała uwaga. Standardowy uchwyt na kierownicę dostarczany przez SJCAM jest dość marny. Już jeden taki połamałem. Tracer, w sprzedawanej pod swoją marką SJ 4000 dodawał genialny, bardzo wytrzymały uchwyt z metalowego u-kształtnego pręta ale nigdzie nie mogę takiego dostać.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#17
(18-05-2017, 12:23)Andrew76 napisał(a): Fajne porównanie! Powiedzcie mi, gdzie można byłoby kupić uchwyty do takich kamer?

Jakie konkretnie uchwyty Cię interesują ? Smile

(18-05-2017, 22:06)tomo napisał(a):
(18-05-2017, 14:23)zaworek napisał(a): Fajne porównanie! Powiedzcie mi, gdzie można byłoby kupić uchwyty do takich kamer?

To są standardowe uchwyty praktycznie kompatybilne z gopro. Kupisz je bez problemu na Allegro.

Swoją drogą mała uwaga. Standardowy uchwyt na kierownicę dostarczany przez SJCAM jest dość marny. Już jeden taki połamałem. Tracer, w sprzedawanej pod swoją marką SJ 4000 dodawał genialny, bardzo wytrzymały uchwyt z metalowego u-kształtnego pręta ale nigdzie nie mogę takiego dostać.

Zgadza się, dość słabe są te uchwyty i własnie dlatego też wprowadzamy mocniejsze metalowe Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości