Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwietniowa MK, 28.04, Plac Teatralny godz. 18.00
#1
[Obrazek: 6e82d2226f605dbcmed.jpg]
Jak w temacie. Zapraszamy na Szkolną Masę Krytyczną promującą kampanię Rowerowy Maj, o której pisałem tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/thread-9703.html
Kto nie przyjedzie jest albo z Policji Wink albo jedzie do Parczewa na Piękny Wschód Big Grin
Trasa przejazdu: [T]]http://mirl.info.pl/MK/?MK=LMK&time=2017.04.28#map=15/2509986.58/6664573.16/0/[FT][T]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
(26-04-2017, 17:06)Rado napisał(a): Kto nie przyjedzie jest albo z Policji Wink albo jedzie do Parczewa na Piękny Wschód Big Grin

Całe szczęście, że jadę do Parczewa bo jeszcze ktoś mógłby pomyśleć że lubię smerfowy kolorek  Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(28-04-2017, 12:15)Rado napisał(a): Będę.

no chyba w Parczewie Tongue
Odpowiedz
#5
(28-04-2017, 12:26)sobol napisał(a): no chyba w Parczewie
Chyba Ty! Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
UWAGA! Osoby, które zamawiały nasze forumowe stroje będą mogły je dzisiaj odebrać po zakończeniu Masy przed Ratuszem (max. do godz. 19.30).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Ja też się oczywiście wybieram.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#8
Akurat o 18 przejeżdżałem obok CSK - rowerzystów chyba dwóch było, radiowozy trzy - ale nie wiem czy one na masę przyjechały Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
W życiu pewne są dwie rzeczy: to, że kiedyś umrzemy i to, że Lubelska Masa Krytyczna i tak przejedzie ulicami miasta bez względu na pogodę Big Grin
(28-04-2017, 18:14)damian.s napisał(a): rowerzystów chyba dwóch było, radiowozy trzy - ale nie wiem czy one na masę przyjechały
W sumie było nas czterech Tongue Policja była jako obstawa, ale przy takiej frekwencji podziękowaliśmy im i pojechali "w miasto".
Podczas tej Masy został oficjalnie otwarty przez rowerzystów nowy most nad Bystrzycą Tongue
A po Masie były mega wypasione zapiekanki, pychotka!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Atmosfera absolutnie wyśmienita!!! Dziękuję!

P.S. Zapieksy pierwsza klasa. Idealne na podbudowanie morale.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości