Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włóczęga Północy 5,07.07.17. g.18:45 Dworzec PKP
#11
Już chwaliłem na fb.
A tu przega piłem.
Fajno to wyszło.
A co to znaczy : do zobaczenia za rok Świnkoujście?
Odpowiedz
#12
(17-07-2017, 16:51)Rado napisał(a): Ładna wycieczka. Tablice informacyjne są tylko w jęz. niemieckim, czy też polskim/angielskim? Jakieś ślady z trasy będą?
Dzięki Radku.W pobliżu granicy są tablice w jęz.niemieckim i polskim.Czym dalej w głąb Niemiec ,tym mniej info po polsku.Jeśli chodzi o ślady to sytuacja jest taka ,że wciąż nie mam ani Endomondo ani Stravy , ani niczego innego.Nie poradził sobie z instalacją na moim telefonie nawet sam ArtiArt Rolleyes .Kolega Romek, ze Świnoujścia ,rejestrował trasy , ale jakaś awaria spowodowała ,że zachowała się tylko jedna , do Peenemunde:
https://www.endomondo.com/users/30032619...map=%5B%5D
(17-07-2017, 18:31)andriu68 napisał(a): Już chwaliłem na fb.
A tu przega piłem.
Fajno to wyszło.
A co to znaczy : do zobaczenia za rok Świnkoujście?
Dzięki Jędrku , do zobaczenia za rok oznacza oczywiście ,że wybieram się tam znów Wink .Może jakaś ekspedycja na Berlin ? Kto wie ? Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#13
(17-07-2017, 20:45)JuraS napisał(a): Może jakaś ekspedycja na Berlin ?
Jurku, właśnie podsunąłeś mi pomysł na ustawkę na Niemiec Wink Na przykład na lody - może jest tam jakaś lodziarnia, albo np na kebaba - to to już chyba powinno być na 100% Wink Z tym, że raczej nie będę czekał do przyszłego sezonu, myślę, że uda się to zrobić jeszcze w tym sezonie, może nawet w jakimś niezbyt odległym czasie - zabieram się za planowanie trasy Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
(17-07-2017, 20:45)JuraS napisał(a):
(17-07-2017, 16:51)Rado napisał(a): Ładna wycieczka. Tablice informacyjne są tylko w jęz. niemieckim, czy też polskim/angielskim? Jakieś ślady z trasy będą?
Dzięki Radku.W pobliżu granicy są tablice w jęz.niemieckim i polskim.Czym dalej w głąb Niemiec ,tym mniej info po polsku.Jeśli chodzi o ślady to sytuacja jest taka ,że wciąż nie mam ani Endomondo ani Stravy , ani niczego innego.Nie poradził sobie z instalacją na moim telefonie nawet sam ArtiArt Rolleyes .Kolega Romek, ze Świnoujścia ,rejestrował trasy , ale jakaś awaria spowodowała ,że zachowała się tylko jedna , do Peenemunde:
https://www.endomondo.com/users/30032619...map=%5B%5D
(17-07-2017, 18:31)andriu68 napisał(a): Już chwaliłem na fb.
A tu przega piłem.
Fajno to wyszło.
A co to znaczy : do zobaczenia za rok Świnkoujście?
Dzięki Jędrku , do zobaczenia za rok oznacza oczywiście ,że wybieram się tam znów Wink .Może jakaś ekspedycja na Berlin ? Kto wie ? Big Grin

Świnoujście -- Berlin  najbidniej  234 km. Przy prędkości  20 km/h to tylko 11,7 h w jedną stronę  Cool
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
Lightbulb 
(17-07-2017, 22:37)damian.s napisał(a):
(17-07-2017, 20:45)JuraS napisał(a): Może jakaś ekspedycja na Berlin ?
Jurku, właśnie podsunąłeś mi pomysł na ustawkę na Niemiec Wink Na przykład na lody - może jest tam jakaś lodziarnia, albo np na kebaba - to to już chyba powinno być na 100% Wink Z tym, że raczej nie będę czekał do przyszłego sezonu, myślę, że uda się to zrobić jeszcze w tym sezonie, może nawet w jakimś niezbyt odległym czasie - zabieram się za planowanie trasy Wink
Kebab musi tam być z całą pewnością Big Grin i lody też się znajdą.Jadę. Wink
(17-07-2017, 22:57)Ex Driver napisał(a):
(17-07-2017, 20:45)JuraS napisał(a):
(17-07-2017, 16:51)Rado napisał(a): Ładna wycieczka. Tablice informacyjne są tylko w jęz. niemieckim, czy też polskim/angielskim? Jakieś ślady z trasy będą?
Dzięki Radku.W pobliżu granicy są tablice w jęz.niemieckim i polskim.Czym dalej w głąb Niemiec ,tym mniej info po polsku.Jeśli chodzi o ślady to sytuacja jest taka ,że wciąż nie mam ani Endomondo ani Stravy , ani niczego innego.Nie poradził sobie z instalacją na moim telefonie nawet sam ArtiArt Rolleyes .Kolega Romek, ze Świnoujścia ,rejestrował trasy , ale jakaś awaria spowodowała ,że zachowała się tylko jedna , do Peenemunde:
https://www.endomondo.com/users/30032619...map=%5B%5D
(17-07-2017, 18:31)andriu68 napisał(a): Już chwaliłem na fb.
A tu przega piłem.
Fajno to wyszło.
A co to znaczy : do zobaczenia za rok Świnkoujście?
Dzięki Jędrku , do zobaczenia za rok oznacza oczywiście ,że wybieram się tam znów Wink .Może jakaś ekspedycja na Berlin ? Kto wie ? Big Grin

Świnoujście -- Berlin  najbidniej  234 km. Przy prędkości  20 km/h to tylko 11,7 h w jedną stronę  Cool

To jest realne , powrót Deutsch Eisenbahn. Rolleyes
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#16
(17-07-2017, 22:37)damian.s napisał(a): Jurku, właśnie podsunąłeś mi pomysł na ustawkę na Niemiec Wink Na przykład na lody - może jest tam jakaś lodziarnia, albo np na kebaba - to to już chyba powinno być na 100% Wink


https://www.google.pl/maps/@51.3749388,2...312!8i6656
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Polecam tego kebsa.
Odpowiedz
#18
Jeszcze kilka zdjęć od kolegi :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości