Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzym - Watykan 09 lub 16.06.2018
#21
Witajcie zgłasza się ziomek z Warszawy znaczy się co tylko mieszka i pracuje w Warszawie, super fajny pomysł , też bym chciał wziąć udział w takim czymś i chodzi mi to po głowie , tylko pytanie odnośnie ile trzeba trenować aby wziąść w czymś takim udział i czy rower musi być jakiś strasznie wypasiony
Odpowiedz
#22
Chmmm. Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Gdybyś jeździł z nami na co dzień to od razu bym Ci powiedział czy dasz radę. 140km dziennie przez 14 dni. Musisz sobie sam odpowiedzieć. Rower.... napewno nie górski/MTB, chociaż znam takich coby śmignęli taką trasę bez problemu na MTB i klocach. Zasada jest prosta wg mnie... musisz sam ocenić czy Ty i Twój sprzęt dadzą radę.
Odpowiedz
#23
A kiedy miało by być te spotkanie  , bo teraz pracuję w dęblinie chwilowo to mam do lublina bliżej i mozna by rower wziac i przejechac sie w jakas trase przy okazji omówic szczegóły wyprawy

mam zwykły rower górski unibeke a nie chce zmieniac na lepszy
Odpowiedz
#24
9 lipca zakończyła się pielgrzymka rowerowa do Rzymu Chełmskiej Grupy rowerowej warto było by skorzystać z ich doświadczenia przy organizacji naszej pielgrzymki.
Odpowiedz
#25
Za rok my Smile
http://www.nowytydzien.pl/pozdrowienia-z-samej-gory/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
Czy już możne wiadomo kiedy będzie jakieś spotkanie na temat wyjazdu ? Smile  Smile
Odpowiedz
#27
Super pomysł, trzymam kciuki za powodzenie Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#28
Cisza w temacie, a miałem ochotę podłączyć się.
Ja planuję wyjazd 11 czerwiec 2018 z Katowic, powrót 30 czerwiec 2018- Gliwice.
Całość trasy 3650 km/ 20 dni. ( zawijam na Cassino).
sorry za OT
Odpowiedz
#29
Endriu. Cisza pozorna. Praca wre. Na razie zbieram informacje. Jeszcze chcę wybrać się do ludzi z Chełma żeby pogadać. Ale wyjazd raczej po 15 czerwca
Odpowiedz
#30
są jakieś fotki z wyjazdu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości