Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXIV Święto Roweru w Lubartowie
#51
przy której biedronce Big Grin ? Jedziecie na kołach ?
Jeśli jeździć to tylko rowerem ...  
CUBE LTD 29 PRO
Odpowiedz
#52
Tak jedziemy na kołach. Przy Biedrze na ul. Choiny niedaleko auchana małego po realowego
Odpowiedz
#53
(23-06-2017, 22:58)monii233 napisał(a): przy której biedronce Big Grin  ?  

O tutaj Smile
https://www.google.pl/maps/place/Biedron...22.5594861
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#54
Dzięki wielkie to blisko mnie, Big Grin A jesli można widzieć ile mniej wiecej osób jedzie? Big Grin
Jeśli jeździć to tylko rowerem ...  
CUBE LTD 29 PRO
Odpowiedz
#55
Dzień Dobry wszystkim.
Jestem Mateusz.
Czy zabierzecie ze sobą nowego nie zrzeszonego rowerzystę?
Odpowiedz
#56
(24-06-2017, 14:41)monii233 napisał(a): A jesli można widzieć ile mniej wiecej osób jedzie
Szykuje się mega ustawka - ponad 20 osób zadeklarowało swój udział Smile
(24-06-2017, 14:54)mateusz31 napisał(a): Dzień Dobry wszystkim.
Jestem Mateusz.
Czy zabierzecie ze sobą nowego nie zrzeszonego rowerzystę?
Cześć. Oczywiście, żeby jeździć z Rowerowym Lublinem nie trzeba być zrzeszonym Smile
Do zobaczenia jutro. I zapraszam na początek do tego działu: http://forum.rowerowylublin.org/forum-36.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#57
Ja również będę, ale niestety nie wyjadę z Wami z Lbn. Gdzie Was szukać w Lubartowie i o której mniej więcej będziecie? Do jutra!  Smile
Odpowiedz
#58
Spotkałem dzisiaj Maniego. Marcin oznajmił mi, że także postara się przybyć.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#59
(24-06-2017, 20:45)Paweł Prezes napisał(a): Gdzie Was szukać w Lubartowie i o której mniej więcej będziecie? Do jutra!
Trudne pytanie Pawle. Jutro będzie totalny spontan. Więc nic nie planujemy. Po prostu szukaj pomarańczowych strojów na rowerach Big Grin
I jeszcze WAŻNE INFO dla tych co by chcieli przyjechać na cieniarkach:
"Impreza rozpocznie się o godz. 8.00. na placu przy ul. Nowodworskiej. Rowerzyści będą mogli skorzystać z aż 7 tras przejazdu. W tym roku organizatorzy dodali jedną trasę jak również lekko zmodyfikowali trasę nr 4. Najkrótsza liczy 17 km, z kolei najdłuższa 62 km. Są one też podzielone w zależności od rodzaju rowerów. Dla tych wyścigowych przeznaczone są trasy nr 1,2 i 4, które przebiegają w całości drogami o utwardzonej nawierzchni. Z kolei na pozostałych trasach jest też nawierzchnia gruntową."
EDIT: ja też dziś z Henią spotkałem Maniego, który śmigał busikiem Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#60
(24-06-2017, 22:50)Rado napisał(a): I jeszcze WAŻNE INFO dla tych co by chcieli przyjechać na cieniarkach:
"Impreza rozpocznie się o godz. 8.00. na placu przy ul. Nowodworskiej. Rowerzyści będą mogli skorzystać z aż 7 tras przejazdu. W tym roku organizatorzy dodali jedną trasę jak również lekko zmodyfikowali trasę nr 4. Najkrótsza liczy 17 km, z kolei najdłuższa 62 km. Są one też podzielone w zależności od rodzaju rowerów. Dla tych wyścigowych przeznaczone są trasy nr 1,2 i 4, które przebiegają w całości drogami o utwardzonej nawierzchni. Z kolei na pozostałych trasach jest też nawierzchnia gruntową."
EDIT: ja też dziś z Henią spotkałem Maniego, który śmigał busikiem Smile

3 też się da na cieniarce zrobić - wprawdzie jest krótki wkurzający odcinek pod nowym stawem - (tam jest ubita ziemia, niestety gdzieniegdzie już luźna) i po nawrotce do starego tartaku - kamyczki i trochę dziur - testowane przedwczoraj i dziś Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości