Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXIV Święto Roweru w Lubartowie
#71
Fajnie było z wami sie przejechać  Rolleyes
Km dodane
Smile)))
Odpowiedz
#72
Zapomniałem zabrać dyplomu :f.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#73
Dzięki za wspólne zdjęcie Wink W drodze do, na parkingu w Wandzinie, widzieliśmy grupę ze świdnickiej Alfy, a w drodze powrotnej około 16:21 podczas postoju na światłach na obwodnicy Lubartowa widzieliśmy jeszcze jednego świdnickiego rowerzystę - Joziego Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#74
Pozytywnie było Wink
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#75
grochówki nie zjadłem ale fajnie było i plażę zaliczyliśmy Smile
Odpowiedz
#76
Było miło :-)
Odpowiedz
#77
Melduje się jeden z dezerterów Big Grin Dzięki za wspólną jazdę do Lubartowa i nad Firlej. Lenistwo wygrało Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#78
Grochówkę dowieźli chwilę po Waszym odjeździe... Nie ma czego żałować bo szału nie zrobiła. Dzięki za wspólny wypad. Było super!  Big Grin
Odpowiedz
#79
Dziękuję za wspólne kręcenie tam Smile . Dorzuciłem dziś 1.368 km  Smile
Odpowiedz
#80
To był dobrze spędzony czas. Na starcie pod Biedronką sądzę, że było ponad 40 osób! Pięknie. Dziękuję Wam. Miłą niespodziankę sprawili nam Marta i Damian Big Grin, ale ta wyjątkowa okazja będzie zasługiwała na oddzielny wątek na forum. Póki co, rezerwujcie sobie termin na 9 września! Dziękuję również za udział reprezentantów zaprzyjaźnionego klubu KR Maksimum - oby więcej wspólnych wyjazdów.
Zaliczyliśmy dziś Lubartów, Kozłówkę, w której popełniliśmy piękne zdjęcie w ramach kampanii Kręć Kilometry, potem pojechaliśmy do Firleja pomoczyć nogi, następnie powrót do Lubartowa na grochówkę, której nie było, no i powrót do Lublina. Ponad 100 km na liczniku pyknęło.
Aha, witamy kolejnego szoszona w RLu - brawo Marecky Tongue
Aż 3 fotki z dzisiejszego dnia: https://goo.gl/photos/LnTH2C85LTw2kWpf6
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości