lukas   02-08-2017, 23:15
#3
(02-08-2017, 20:23)Rado napisał(a): Jeśli chcesz byśmy pomogli Ci w wyborze rowerów, to jeszcze napisz po jakiej nawierzchni będziecie głównie jeździć. No i zasadnicze znaczenie ma rozmiar ramy, tak by pasował do wzrostu. Dlatego też najlepiej przed zakupem roweru należy się nim kawałek przejechać, więc zakup przez internet nie jest najlepszym rozwiązaniem. W Lublinie masz sporo sklepów rowerowych, w których bez problemu przymierzysz się do różnych rowerów.
Osobiście odradzam kupno roweru typowo trekkingowego. Zdecydowanie lepiej zakupić rower crossowy i w miarę potrzeb dokupywać potrzebne akcesoria wg swoich upodobań, bo w trekkingu już masz wszystko zamontowane, nie zawsze najlepszej jakości.

Nawierzchnia będzie głównie twarda, asfalt, leśne ścieżki rowerowe....
Rama do wzrostu - 186 cm, żona 175 cm. Mi podpasowała rama o rozmiarze 21 a dla żony planujemy 19 i wydaje mi się, że rozmiar powinien być OK. Mieliśmy okazję przymierzyć się do tych rowerów zarówno Kross jak i Unibikie, robiliśmy krótkie jazdy testowe ja na Unibike Flash i Kross Evado 3.0 a żona na Unibike Vision i Kross Trans Pacyfic...Na obu się fajnie jeździło, ale...każdy doradza, żeby zwracać uwagę na osprzęt i tu nasze dylematy...bo obaj producenci mają zupełnie inne osprzęty...i nie wiemy które są dobre, na które warto zwrócić uwagę, czym się kierować przy ostatecznym wyborze i które warto zakupić, tzn. czy rzeczywiście różnice pomiędzy tymi modelami są na tyle istotne, że warto dopłacić więcej do "rzekomo lepszego roweru"
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.