Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poranna ustawka fotograficzna
#1
Pomysł na taką ustawkę przyszedł mi do głowy jakiś rok temu, ale jakoś nie miałem czasu żeby to zrealizować - było trochę innych spraw na głowie, trochę nie chciało mi się wstawać rano itp.

Generalnie mam zamiar wybrać się na w Góry Zemborzyckie Wink na fotografowanie wschodu słońca.
Nie myślałem jeszcze o konkretnym terminie, ale dni są co raz krótsze, więc z jednej strony działa to na plus - nie trzeba będzie wstawać w środku nocy - tak więc listopad, grudzień lub styczeń były najbardziej optymalne pod tym względem, bo pewnie wystarczy wstać około godziny 5-6. Na niekorzyść działają oczywiście temperatury - no ale taki mamy klimat. Celowałbym w jakiś sobotni lub niedzielny poranek - będziemy myśleć na bieżąco. Oczywiście termin będzie mocno uzależniony od prognoz pogody - przy pełnym zachmurzeniu, w deszcz lub siarczysty mróz raczej nie ma sensu jechać - teraz trochę żałuję, że dopiero wczoraj wieczorem przypomniał mi się ten pomysł, bo dzisiaj rano były świetne warunki.

Samej jazdy rowerem w części zasadniczej będzie niewiele - spod Biedronki na Gęsiej do Gór Zemborzyckich jest całe 5km, oczywiście potem można trochę dokręcić. Lampki oczywiście obowiązkowe, przyda się też ciepłe ubranie, termos z gorącą herbatą lub kawą. No i oczywiście aparat fotograficzny i statyw. Chociaż jeśli ktoś nie ma aparatu i chce się przejechać dla towarzystwa to oczywiście nie mam nic przeciwko.

Są potencjalni chętni na taki fotograficzno-rowerowy poranek? Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Poranna ustawka fotograficzna - przez damian.s - 19-10-2017, 08:37
RE: Poranna ustawka fotograficzna - przez Bart - 19-10-2017, 10:45
RE: Poranna ustawka fotograficzna - przez renania - 19-10-2017, 11:37
RE: Poranna ustawka fotograficzna - przez Mariobiker - 19-10-2017, 20:52
RE: Poranna ustawka fotograficzna - przez Bart - 19-10-2017, 23:26
RE: Poranna ustawka fotograficzna - przez damian.s - 20-10-2017, 11:12
RE: Poranna ustawka fotograficzna - przez Mariobiker - 20-10-2017, 22:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości