Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#18
Radku wybacz, ale po Pielgrzymce człowiek wpadł w wir pracy i nie było kiedy nawet napisać posta, ale dobrze że już mamy weekend Wink

Pielgrzymka była bardzo udana (W moim odczuciu). Pogoda była jesienna, ale udawało nam się manewrować między deszczowymi chmurami i dojechać praktycznie nie doznając deszczu. Całą trasę jechaliśmy pod wiatr, co dodatkowo zwiększyło trud pielgrzymi Wink. Na szczęście w dniu dojazdu do Częstochowy wyszło słońce i wzrosła temperatura (nie tylko w naszych sercach i duszach Wink ).
Na Święty Krzyż wjeżdżałam z Bartem i oboje daliśmy radę Wink... Nie wiem jak Bart wytrzymał moje żółwie tempo, ale jakoś się nie przewrócił. Udało mi się wjechać również dzięki pomocy Jurka S i Piotrka, którzy w Nowej Słupi porarowali mój rower nową szprychą... za co bardzo dziękuję Smile.
Ksiądz Paweł spisał się na medal... W sposób krótki i bardzo jasny przedstawił podczas konferencji drugie znaczenie hasła pielgrzymki. Do mnie to trafiło, za co również bardzo dziękuję! Podziękowania należą się też naszej grupie muzycznej oraz wszystkim pielgrzymującym za towarzystwo, każdy uśmiech, dobre słowo, czy każdy przezwyciężony grymas zmęczenia Wink.

P.s.1. Było kilka znajomych twarzy z RL'a jak i z poprzednich pielgrzymek.
P.s.2. Oczywiście tradycyjnie odbywały się nocne koncerty pochrapiwaczy Wink
P.s.3. W Chęcinach była pomidorowa i kotlet w sosie z ziemniaczkami, natomiast w Baltowie gospodarze na naszym noclegu przyjęli nas po królewsku Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: X Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - przez radzik - 09-04-2018, 08:26
RE: X Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - przez renania - 07-07-2018, 00:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości