Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.06.2019, godz. 10.00, Biedronka Gęsia/JPII
#1
Bardzo rekreacyjny wyjazd do Nałęczowa.

Start spod Biedronki na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Gęsiej, powrót mniej więcej w tą samą okolicę - w zależności jak się trasa ułoży. Dystans około 60km licząc od miejsca zbiórki do okolic ul. Kraśnickiej.
Tempo w 100% turystyczne, nawierzchnie mieszane, trochę asfaltu, ale i terenu nie zabranie - tak mniej więcej pół na pół. Kilka dróżek będzie nowych także dla mnie, więc nie jestem w stanie określić szczegółów terenu, dlatego nie pytajcie, czy szosówką da radę Wink
W przypadku deszczu wyjazd się nie odbędzie. W przypadku bardzo dużych upałów zastanowię się co robimy, ale obecne prognozy są w sam raz do jazdy do rowerem, więc mam nadzieję, że powtórzy się sytuacja z minionej niedzieli i pogoda będzie idealna.

W Nałęczowie prawdopodobnie zatrzymamy się na jakieś lody albo ciastko albo nawet obiad, jeśli będą chętni.

Wyjazd oczywiście zalicza się do cyklu "10 ustawek na 10-lecie RL" i będzie można na nim zdobyć kolejną pieczątkę do książeczki. Szczegóły cyklu tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/thread-10992.html

Aha - na jeden dzień przed wyjazdem proszę sprawdzić sobie godzinę odjazdu, bo mogą się zdarzyć niewielkie przesunięcia - ale jeśli już będą to przesunięcia na godzinę odrobinę późniejszą.

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
29.06.2019, godz. 10.00, Biedronka Gęsia/JPII - przez damian.s - 24-06-2019, 22:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości