Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2
#1
Widzę, że to jakaś saga się szykuje, więc odsyłam zainteresowanych do części pierwszej -> http://forum.rowerowylublin.org/thread-9852.html

W skrócie, Pan Wielki Moderator już kiedyś szeryfował na tym forum, chciał się komuś chyba przypodobać, dał mi bana a sprawa wyjaśniła się w ten sposób, że sam dostał bana za nałożenie go na mnie..

Co ciekawe, tezy i wnioski z tamtego wątku w większości pozostają nadal aktualne, doszło ewentualnie kilka/kilkanaście szumnie zapowiadanych przygód życia, które zakończyły się zanim się zaczęły.
Jak rozumiem, nałożenie teraz na mnie miało być jakąś vendettą? Czekałeś, czekałeś, ale że jesteś elektryczny, to się. No ale tak to jest, jak się nie czyta ze zrozumieniem.


Jak masz jakieś problemy emocjonalne, albo bycie moderatorem na forum cię przerasta, to weź się spakuj i pojedź sobie z rodziną na wakacje, odpocznij.

Dobra, jesteśmy już grubo po 5 linijkach tekstu, więc zainteresowany tego już nie przeczyta, może jacyś życzliwi koledzy mu to wytłumaczą, choć i tak mam zamiar wyłożyć wszystko łopatologicznie, by każdy moderator i władze stowarzyszenia zrozumiały.

Po raz kolejny zwracam się do Pana Prezesa, by nie usuwał wątku i by sprawa została wyjaśniona, w co wątpię, ale „no risk no fun”.
I kwestia
25 listopada 2019 roku dostałem bana bez ostrzeżenia za „Naruszenie par. 3 pkt 5 Regulaminu Forum.” Na miesiąc.

Sprawdziłem sobie Regulamin Forum i pkt ten stanowi: 5. Pisanych w celu drażnienia bądź obrażania innych Użytkowników Forum”.
Jak widać, padło poważne oskarżenie. Oczywiście poza wskazaniem numeru paragrafu nie dostałem żadnej informacji jakie to moje zachowanie naruszyło Regulamin i dokładnie w jaki sposób. Nie wiem, ale z niecierpliwością czekam na wyjaśnienie tutaj.

Tutaj łopatologicznie, gdyby Wielki Pan Moderator nadal nie rozumiał: jak w § by było napisane „zakazane jest jedzenie jabłek bądź zabijanie rowerzystów” i bym dostał bana za naruszenie tego § bez wskazania jaką normę naruszyłem, to bym nie wiedział za co. Nie da się jaśniej tego wytłumaczyć, może Małgosia ci wyjaśni.

II kwestia
Było to już poruszane, tłumaczone, ale no właśnie.
Jeśli nie jesteście w stanie ogarnąć swojego własnego Regulaminu i nauczyć się go poprawnie stosować, to może sobie zorganizujcie jakieś szkolenie z tego, rozrysujcie. Serio, to jest jeden paragraf do ogarnięcia.

W § 5 pkt 2 Regulamin Forum stanowi: 
Decyzja o wymierzeniu kary Bana podejmowana będzie kolegialnie, a w uzasadnionych przypadkach może być oznajmiana na Forum”.

To teraz 2 pytania odnośnie tego:
1) 
Chciałbym jeszcze poznać szanowne kolegialne grono przyznające mi bany, przynajmniej z nicku. Jak mniemam, jest to zaszczyt należeć do takiego grona, więc żaden członek nie powinien się ukrywać, prawda?
2) proszę o wskazanie jaki to uzasadnione przypadek zaistniał, że informacja o banie została oznajmiona na forum? Jak rozumiem miało wyjść zabawnie, ale z chęcią poczytam.

W tym samym punkcie Regulaminu czytamy „2. Zastosowanie każdej decyzji osobowej uzależnione będzie od stopnia przewinienia oraz poprzednich przewinień”.

To teraz pytania:
1. Jaki to był stopień mojego przewinienia, skoro nie naruszyłem Regulaminu? Najpierw sobie ustalcie czy naruszyłem Regulamin.
2. Jakie to moje poprzednie przewinienia były wzięte pod uwagę, skoro miałem zerowy poziom ostrzeżeń?
3. Czemu ban tylko na miesiąc, a nie dożywotni?

Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi. Jak rozumiem Wielki Pan Moderator nie wytrzymał ciśnienia i musiał się dowartościować. Mam nadzieję, że pochwalił się przed najbliższą rodziną i kółkiem wzajemnej adoracji w pomarańczowych trykotach „patrzcie, ale mu dowaliłem”.

Oczywiście otrzymałem kilka, jak mniemam, w zamyśle zabawnych wiadomości mailowych z oficjalnego maila Stowarzyszenia. Muszę przyznać, ich treść wywołała u mnie uśmiech, ale był to uśmiech politowania, więc z litości pozwolę sobie ich tu na razie nie cytować. Niech to zrobi ten Śmieszek czy Trefnić, czy kto tam pisał. Mam nadzieję, że znów autor wiadomości pochwalił się najbliższej rodzinie i przyjaciołom „patrzcie, ale mu dowaliłem”, dlatego też nie chciałbym psuć mu tej zabawy i pozwolę mu tutaj pochwalić się swoimi zabawnymi tekstami. 

Jestem przekonany, że nałożone na mnie bany nie mogły przecież zostać przyznane z naruszeniem par. 5 pkt 2 Regulaminu Forum, prawda?

I nadal aktualne: Podsumowując, jeżeli zdolności psychofizyczne nie predestynują kogoś do pełnienia odpowiedzialnej funkcji moderatora na forum polegającej na ocenie zachowania innych użytkowników forum, to może powinien poprzestać na trzymaniu mikrofonu i w ten sposób się spełniać. Albo szeryfować u siebie w domu.


Tak jak pisałem, mam nadzieję, że post się ostanie, uzyskam w końcu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, poznam szanowne grono przyznające bany, każdy zainteresowany i wywołany będzie mógł się swobodnie wypowiedzieć. Mam nadzieję, że Rado nie będzie próbował zamieść sprawy pod dywan i udawać, że nic się nie stało i nie pozwoli na usunięcie tego posta.

Podsumowując:
1. Wielki Pan Moderator złamał regulamin jako moderator przyznając mi bana (ale pewnie nadal nie wie dlaczego);
2. Wielki Pan Moderator nie zna nawet treści regulaminu (wynika z punktu powyżej).

Gdyby miał odrobinę honoru, to by wiedział co teraz powinieneś zrobić.


Kilka słów do władz stowarzyszenia: zrobiliście z tego stowarzyszenia wydmuszkę, całkiem ładną na zewnątrz, ale pustą w środku. Wystarczy porównać ile osób opuściło stowarzyszenie lub przestało się udzielać, a ile nowych osób doszło. Gdyby nie kolega Jurek, to nikt by się nie zgłosił do asysty podczas Dychy do Maratonu. Gdyby nie kolega Jurek, to przez ten miesiąc bana, pewnie nic by się na forum nie zadziało. Widzę, że kilka osób z władz stowarzyszenia wykorzystuje je tylko po to, by się ogrzać w blasku Panoramy, to jest najważniejsze. Ładnie na zewnątrz, pusto w środku.


Wiadomości w tym wątku
klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 26-12-2019, 11:40
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 28-12-2019, 15:40
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 28-12-2019, 16:05
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 29-12-2019, 16:31
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 07-01-2020, 23:25
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 10-01-2020, 18:44
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 13-01-2020, 20:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości