Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin Off The Track 2010
#51
No tak ale zauważ że jak by ludzie musieli stać godzinę bo by była przerwa to też zapewne by się zmyli, a nikt nie oczekiwał że ludzie przyjdą akurat na 16, bo wcześniej nikt się nie pokazał, mimo że przed 16 były w planie również ciekawe rzeczy. Twoim zdaniem powinno się robić przerwy bo może ktoś przyjdzie, czy nie zanudzać publiki która już jest? Jak dla mnie organizatorzy postąpili słusznie. Całość się nie rozlazła bez sensu. Kto nie przyszedł jego pech. Ci co przyszli byli zadowoleni... Chyba.

No tak ale darmowa koszulka i Red Bull swoje kosztują. Taki gift za 25-30 zł to żaden interes. Można by też np każdemu wręczyć po samochodzie lub rowerze. Na pewno by dużo ludzi przyszło. Zjawiła by się cała polska, tylko to nie o to chodzi.
Było podobno 20 koszulek dla obsługi. Ja się załapałem, ale nie dla wszystkich wystarczyło. Trudno żeby jeszcze każdy przychodzący dostał koszulkę. Jak znacie firmy które to zasponsorują, to dajcie cynk... przyda się na następne imprezy/zawody czy coś. My pomagaliśmy tam od 6 do 18 i dostaliśmy kiełbaskę oraz koszulkę.
Nie twierdzę że idealnie wyszło. Cała impreza miała za słabą reklamę, ale mam nadzieję że w przyszłości wyjdzie lepiej. I mam nadzieję że nikt grafików nie ustawi bo to bez sensu. Ciężko wyznaczyć od której do której będzie coś trwało jeśli nie zna się liczby zawodników.
Godziny wejścia zespołów na scenę się prawie zawsze rozjeżdżają i nikt nie marudzi, a przecież tam jest o wiele mniej zmiennych.

Ja bym się teraz skupił na jakiś mniejszych eventach. Jakieś lokalne zawody dirtowe. Żeby poznać lepiej lokalne środowisko riderów i widzów z organizatorami tego typu imprez, Potem to rozwinąć w większe zawody.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości