Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010
#1
hej ;-)

Choć jeszcze niby sporo czasu do Pielgrzymki - myślę, że można powoli odświeżyć temat i zabrać się do ustalenia liczby uczestników i organizacji noclegów..

1. Termin: już ustalony: 16, 17, 18 lipiec (czyli piątek, sobota i niedziela) - dojazd rowerami do Częstochowy ;-)

2. Trasa: myślę, że zgodzicie się na trasę Jurka z ubiegłego roku: teren, ale naprawdę dobra nawierzchnia i w ubiegłym roku naprawdę super jechało się w tych okolicznościach przyrodySmile

3. Tempo: żeby nie używać niejednoznacznego dla wielu słowa "rekreacyjne" - przyjmijmy że będzie to tempo pielgrzymkowe: czyli poruszamy się z prędkością 17-24km/h. I w ubiegłym roku z takim tempem dawaliśmy spokojnie rade zrobić 110/130 km dziennie i wcale nie wstawaliśmy strasznie wcześnie rano, a na wieczór byliśmy już na miejscu noclegu ;-)

4. Noclegi: w ubiegłym roku organizowaliśmy noclegi w agroturystyce (jechaliśmy tylko ze śpiworem) na przedmieściach Ostrowca świętokrzyskiego i potem w okolicach Małogoszczy, a w Częstochowie udało nam się przenocować u znajomych(w tym roku to miejsce raczej już nie będzie możliwe).
Stąd pytanie do Was zanim zaczniemy rezerwować jakąś agroturystykę: może pochodzicie gdzieś z tych terenów, może macie gdzieś tam rodzinkę albo znajomych i moglibyście zorganizować noclegi dla pielgrzymujących. O ile dobrze pamiętam w wątku pielgrzymkii z ubiegłego roku Robert (Elefant) coś mówił o możliwościach noclegu w Częstochowie, a Patryk (Bednar) wspominał coś o Ostrowcu.. Czy to aktualne :?:

5. Uczestnicy: sporo osób wypowiadało się w tym wątku, ale kto faktycznie myśli o wyjeździe w tym roku :?: Czy Parczew jedzie z nami? Deklarujcie swoją obecność. I jeszcze jedna kwestia apropo uczestników: oczywiście jest to wyjazd o charakterze pielgrzymkowym i mamy nadzieję, że w tym roku pojedzie z nami ksiądz i uda się nadać temu wyjazdowi charakteru bardziej pielgrzymkowego niż w roku ubiegłym. Ale jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do grupy pielgrzymkowej - choć bez intencji pielgrzymowania, a po prostu w formie wyjazdu rowerowego - jest również możliwość dołączenia się gościnnie do Pielgrzymki ;-) Dawajcie znać w tym wątku kto jedzie :!:

6. Kolejna kwestia - to powrót. I tu pewnie powstaną dwie grupy. Jedna, która powróci do Lublina pociągiem 19 lipca. I druga grupa, która zrobi jeszcze 3-dniowy rowerowy objazd szlakiem Orlich gniazd (19, 20 i 21.07 i powrót z Krakowa do Lublina pociagiem). 3 dni to propozycja moja i Magdy, może co niektórzy mogą to zrobić w jeden dzień.. Kwestia rowerowego powrotu z pielgrzymki - myślę, że już w innym wątku.. :->
orientuj...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości