Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.06 PKP Dęblin-nad Wieprzem-Lublin
Od dawna marzy mi się trasa nad Wieprzem od Wisły w górę. Niestety w najbliższą sobotę nie mogę jechać i trasa trochę nie taka. Ponieważ będę w terminie 7-12 na urlopie w Lublinie chciałbym w tym okresie zrealizować tą trasę. Jeśli nie będzie chętnych "na tygodniu" a będzie zainteresowanie można zrobić tą trasę w sobotę, w przeciwnym wypadku wybieram dzień zależnie od pogody i robię temat sam.
Założenie jest takie: porannym pociągiem jedziemy przed Dęblin a stamtąd jak najbliżej Wieprza w górę rzeki. Prawdopodobnie będzie minimum asfaltu głównie drogi polne i nad rzeką. Możliwość zgubienia się 100% ;-). Nigdy tą trasą nie jechałem. Czas trwania nieznany. Jeśli nie dojedziemy do Zawieprzyc robimy zwrot w stronę Lublina. Powinno wyjść około 100km (a tak mniej więcej to raczej więcej).
Jutro rano znikam na tydzień (pierwsza część urlopu) ale może uda mi się jeszcze odezwać.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości