XTCuser   07-06-2010, 22:38
#2
Dzięki za jazdę, nie nadążałem ale jak się potem okazało Żwirek ma lżejszy rower :mrgreen:

[Obrazek: u6148y2012v4.gif]
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Made with by Curves UI.