Forum Rowerowy Lublin
Toggle navigation
Użytkownicy
Portal
Kalendarz
Logowanie
Rejestracja
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Zapamiętaj mnie?
Forum Rowerowy Lublin
Lublin jeździ!
Sportowo
Lajtowe treningi
07.06 11.00 LKJ
XTCuser
07-06-2010, 22:38
#2
Dzięki za jazdę, nie nadążałem ale jak się potem okazało Żwirek ma lżejszy rower :mrgreen:
Przeszukaj wątek
Starszy wątek
Nowszy wątek
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Kontakt
Rowerowy Lublin
Wróć do góry
RSS
Pomoc
Polskie tłumaczenie © 2007-2026
Polski Support MyBB
Silnik forum
MyBB
, © 2002-2026
MyBB Group
.
Made with
by
Curves UI
.