Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ
#1
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ

"Nie lękajcie się!"

Pod taki hasłem wyruszymy już trzeci raz na tegoroczną Pielgrzymkę rowerową z Lublina na Jasną Górę. Chcemy (wystąpiliśmy juz z pismami) aby Pielgrzymka została objęta honorowym patronatem Prezydenta m.Lublin i Kurii Lubelskiej z obecnie administrującym Jego Ekscelencją ks. Biskupem Mieczysławem Cisło. Wystąpimy także o patronaty medialne.
Na dzisiaj podam parę wstępnych informacji bo docieraja do mnie już zapytania: czy, kiedy, na jakich warunkach?
Pielgrzymka odbędzie się w dniach 28.07 - 31.07.2011. Poniedziałek 01.08.2011 trzeba sobie zarezerwować na powrót.
W tym roku trasę podzieliliśmy na cztery odcinki, zeby mieć więcej czasu na Mszę św, konferencje, a także odpoczynek.
Tym nie mniej pierwszy dzień to 110km, a kolejne po ok.75km.
Całość bagażu (oprócz śpiwora i karimaty, które będą przewożone wozem technicznym) wieziemy w sakwach na rowerze. Pierwsze trzy noclegi w szkołach.
W tym roku przewidujemy opłatę pielgrzymkową, w ramach której uczestnicy będą mieli zapewnione miejsca noclegowe, wóz techniczny, powrót z rowerem i identyfikatory. Wniesienie opłaty jest jednym z warunków udziału w Pielgrzymce. Wysokość opłaty jest ustalana i zostanie podana.
Z zasady w Pielgrzymce mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które podołają trudom pielgrzymowania. Wiąże się to bądź z udziałem w naszych wyjazdach, które były lub będą organizowane, bądź z poświadczeniem uprawiania aktywnej turystyki rowerowej.
Już wkrótce pojawi się szczegółowy Regulamin Pielgrzymki, jak również pozostałe informacje o sposobie zapisów.
W tym temacie możemy wstępnie deklarowac swój udział, który będzie musiał być później potwierdzony oficjalnym zgłoszeniem z przyjęciem Regulaminu do stosowania i wniesieniem opłaty pielgrzymkowej.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości