Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ
#21
Witajcie!
Przeglądając forum uświadomiłem sobie, że nie dałem słowa komentarzu do zeszłorocznej Pielgrzymki Smile Moderatorzy napiszą, że offtopuję, ale niech to będzie zachęta do uczestnictwa w tym roku! Cieszę się, że pragniemy zorganizować właśnie Pielgrzymkę czyli pobożną wyprawę do miejsca świętego, która ma służyć spotkaniu z Bogiem i ludźmi, pogłębić wiarę i "naładować duchowe akumulatory". Wbrew co sądzą niektórzy uczestnicy zeszłorocznej myślę, że była ona udana. Dla tych co zechcieli przeżyć ten czas pielgrzymkowo, ale i dla tych, którzy nabijali nieco więcej kilometrów zwiedzając okolice. Cieszyło mnie miłe przyjęcie i brak skrępowania wobec księży..ufam, że nie obojętność. Okazało się, że ksiądz to nie tylko do różańca, tańca ale i rowera Smile) Bardzo mile wspominam Msze św., gdzie po utrudzeniu chcieliśmy się spotkać na wspólnej modlitwie. Przystanki na regenerację i całkiem zwyczajne, ale niekiedy głębokie rozmowy o Bogu i życiu. Szczególnie mile wspominam wieczór, kiedy zechcieliśmy się spotkać wszyscy(!) aby porozmawiać o Bogu, który jest Miłością i o naszej relacji do Niego bądź o jej braku. Że to wszystko toczyło się w zgodzie i przyjaźni bez patrzenia na kogoś krzywo Smile Do dziś w sercu noszę modlitwę za tych, którzy zdecydowali się jechać nie do końca pielgrzymkowo, ale mimo wszystko byli z nami. Mam nadzieję, że i oni gdzieś w pamięci mają te chwile...
I na koniec - Jasną Górę i gonitwę by zdążyć na apelową 21:00 i kolację po wszystkim z dłuuugimi rozmowami! Smile

Wierzę, że Pielgrzymka w tym roku wyjdzie na większą chwałę Boga i pożytek ludzi..
Że wezmą w niej udział ludzie, którzy może zechcą pogłębić wiarę a może i tacy, którzy zaryzykują...spotkanie z Bogiem w dosyć innym klimacie niż świątynnym..

Ja nie wiem jak w tym roku będzie z moim uczestnictwem. Totalnie. Wiele spraw się na to składa i chyba czekam na to, aby Bóg mi poukładał wakacje Smile (jak się okazuje już wiele razy wyszło Mu lepiej niż mi Smile)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości